2. Verfahren
Verfahren
Titel: Endoskopické věže pro GEHO
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání 2ks endoskopických věží a 15 ks endoskopů ve složení: Věž: • 2x Videoprocesor + zdroj světla • 2x Insuflátor • 2x Oplachová pumpa • 2x Zobrazovací monitor • 2x Elektrochirurgická jednotka • 2x Tester těsnosti • 1x kontrolér pro enteroskopii Endoskopy: • VideoGastroskop terapeutický - standardní– 1 ks • VideoGastroskop terapeutický - větší pracovní kanál – 1 ks • VideoGastroskop terapeutický - pediatrický– 1 ks • VideoGastroskop standardní 3 ks • VideoGastroskop nasální – 1ks • VideoEnteroskop dvoubalonkový – 1 ks • VideoDuodenoskop laterální – 3 ks • VideoKolonoskop – 3 ks • VideoKolonoskop pediatrický – 1 ks V dodávce budou obsaženy nepoužité továrně nové přístroje, příslušenství i spotřební materiál (který je součástí dodávky) ve verzi, která je pro daný typ výrobku aktuální. Součástí dodávky přístrojů je dodávka na místo určení, kompletní instalace, montáž, uvedení do provozu vč. instruktáže, nastavení dle požadavků pracoviště, vykonání vstupní revize, provádění bezpečnostně technické kontroly (BTK) po dobu záruky, výpůjčka 2 ks vozíků pro endoskopickou věž vč. držáků na tlakovou lahev na max. 2 roky k překlenutí období rekonstrukce atd.
Interne Kennung: 220/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kompletní obchodní podmínky této veřejné zakázky včetně vyhrazených změn závazků dle § 100 odst. 1 zákona jsou uvedeny v závazných návrzích smluv, které jsou přílohami zadávací dokumentace.