2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova prístrojového vybavenia skúšobného laboratória
Beschreibung: Predmetom zákazky je: Časť 1: Dodanie laboratórnych zariadení na stanovenie znečisťujúcich látok. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v časti B súťažných podkladov s názvom „Opis predmetu zákazky“. Časť 2: Dodanie laboratórného systému pre uchovávanie vzoriek. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v časti B súťažných podkladov s názvom „Opis predmetu zákazky“. Časť 3: Dodanie komplexného systému na prípravu čistej a ultračistej vody pre potreby stanovenie stopových a ultrastopových koncentrácií v zmysle národnej legislatívy a legislatívy eú. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v časti B súťažných podkladov s názvom „Opis predmetu zákazky“.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38424000 Mess- und Steuergeräte, 38432200 Chromatografen, 38432210 Gaschromatografen, 38434000 Analysatoren, 38431100 Gasspürgeräte, 42912330 Geräte zum Reinigen von Wasser, 38424000 Mess- und Steuergeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Časť 1 predmetu zákazky - Laboratórne zariadenia na stanovenie znečisťujúcich látok
Beschreibung: Predmetom zákazky pre Časť 1 je Dodanie laboratórnych zariadení na stanovenie znečisťujúcich látok. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v časti B súťažných podkladov s názvom „Opis predmetu zákazky“.
Haupteinstufung (cpv): 38424000 Mess- und Steuergeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38432200 Chromatografen, 38432210 Gaschromatografen, 38431100 Gasspürgeräte, 38434000 Analysatoren