664798-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Wasserbauarbeiten – Radovi na izgradnji Sustava javnog navodnjavanja Petrovija - 1.Faza
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Radovi na izgradnji Sustava javnog navodnjavanja Petrovija - 1.Faza
Beschreibung: Radovi na izgradnji Sustava javnog navodnjavanja Petrovija - 1.Faza. Detaljan opis predmeta nabave definiran je projektnom dokumentacijom, tehničkim specifikacijama i pripadajućim troškovnikom iz priloga ove Dokumentacije o nabavi. Cjelokupna projektna dokumentacija dostupna je na: https://www.istra-istria.hr/hr/javna-nabava/nadmetanja/
Interne Kennung: 03-26-VV-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Radovi na izgradnji Sustava javnog navodnjavanja Petrovija - 1.Faza. Detaljan opis predmeta nabave definiran je projektnom dokumentacijom i pripadajućim troškovnikom iz priloga ove Dokumentacije o nabavi.
664798-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 03-26-VV-01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45240000 Construction work for water projects
5. Lot
Lot: LOT-0000