See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wyposażenia Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie CUKIERNICTWO w Powiecie Wieluńskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie CUKIERNICTWO w Powiecie Wieluńskim. Przedsięwzięcie objęte wsparciem z planu rozwojowego dotyczące realizacji przedsięwzięcia w ramach konkursu pt. Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVes). Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie „CUKIERNICTWO” w Powiecie Wieluńskim. Przedmiot zamówienia podzielono na pięć części: 1) część 1 zamówienia: zakup wyposażenia pracowni technologicznej - Zadanie Nr 1 „Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności” poz. budżetu szczegółowego nr 4, 2) część 2 zamówienia: zakup wyposażenia kuchni - Zadanie Nr 1 „Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności” poz. budżetu szczegółowego nr 5, 3) część 3 zamówienia: zakup wyposażenia zmywalni naczyń stołowych - Zadanie Nr 1 „Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności” poz. budżetu szczegółowego nr 6, 4) część 4 zamówienia: zakup wyposażenia przygotowalni - Zadanie Nr 1 „Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności” poz. budżetu szczegółowego nr 7, 5) część 5 zamówienia: zakup wyposażenia sali konsumenckiej - Zadanie Nr 1 „Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności” poz. budżetu szczegółowego nr 11. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, dwie, kilka lub wszystkie części zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu wraz z instalacją. Wymagania jakie musi spełniać poszczególny sprzęt do wyposażenia Branżowego Centrum Umiejętności w zakresie parametrów technicznych określają załączniki do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 238681-2025
Interne Kennung: IR.272.04.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup wyposażenia pracowni technologicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie CUKIERNICTWO w Powiecie Wieluńskim. Przedsięwzięcie objęte wsparciem z planu rozwojowego dotyczące realizacji przedsięwzięcia w ramach konkursu pt. Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVes). Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie „CUKIERNICTWO” w Powiecie Wieluńskim. Część 1 zamówienia: zakup wyposażenia pracowni technologicznej - Zadanie Nr 1 „Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności” poz. budżetu szczegółowego nr 4.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Zakup wyposażenia kuchni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie CUKIERNICTWO w Powiecie Wieluńskim. Przedsięwzięcie objęte wsparciem z planu rozwojowego dotyczące realizacji przedsięwzięcia w ramach konkursu pt. Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVes). Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie „CUKIERNICTWO” w Powiecie Wieluńskim. Część 2 zamówienia: zakup wyposażenia kuchni - Zadanie Nr 1 „Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności” poz. budżetu szczegółowego nr 5.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Zakup wyposażenia zmywalni naczyń stołowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie CUKIERNICTWO w Powiecie Wieluńskim. Przedsięwzięcie objęte wsparciem z planu rozwojowego dotyczące realizacji przedsięwzięcia w ramach konkursu pt. Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVes). Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie „CUKIERNICTWO” w Powiecie Wieluńskim. Część 3 zamówienia: zakup wyposażenia zmywalni naczyń stołowych - Zadanie Nr 1 „Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności” poz. budżetu szczegółowego nr 6.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie CUKIERNICTWO w Powiecie Wieluńskim. Przedsięwzięcie objęte wsparciem z planu rozwojowego dotyczące realizacji przedsięwzięcia w ramach konkursu pt. Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVes). Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie „CUKIERNICTWO” w Powiecie Wieluńskim. Część 4 zamówienia: zakup wyposażenia przygotowalni - Zadanie Nr 1 „Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności” poz. budżetu szczegółowego nr 7.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Zakup wyposażenia sali konsumenckiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie CUKIERNICTWO w Powiecie Wieluńskim. Przedsięwzięcie objęte wsparciem z planu rozwojowego dotyczące realizacji przedsięwzięcia w ramach konkursu pt. Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVes). Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie „CUKIERNICTWO” w Powiecie Wieluńskim. Część 5 zamówienia: zakup wyposażenia sali konsumenckiej - Zadanie Nr 1 „Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności” poz. budżetu szczegółowego nr 11.
Interne Kennung: 5