664863-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej do obiektów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie, Kazimierzu Dolnym i Stalowej Woli
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do obiektów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie, Kazimierzu Dolnym i Stalowej Woli
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów KUL w Lublinie, Kazimierzu Dolnym i Stalowej Woli. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ oraz Tabela punktów poboru energii – Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne Kennung: AZP.274.PN.6/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów KUL w Lublinie, Kazimierzu Dolnym i Stalowej Woli. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ oraz Tabela punktów poboru energii – Załącznik nr 1.1 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennung: nr sprawy AZP.274.PN.6/2026