664864-2026 - Ergebnis
Ungarn – Wartehäuschen an Bushaltestellen – Okos buszmegállók eszközei beszerzése/telepítése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Okos buszmegállók eszközei beszerzése/telepítése
Beschreibung: Az IKOP Plusz- 1.2.0-23-2024-00005 azonosítószámú, a, „Közösségi közlekedés fejlesztése Kaposvár II. ütem, elektromos buszok beszerzése” projekthez kapcsolódó, „Okos buszmegállók eszközeinek beszerzése és telepítése”
Vorherige Bekanntmachung: 250241-2026
Interne Kennung: EKR002536792025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212321 Wartehäuschen an Bushaltestellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Okos buszmegállók eszközei beszerzése / telepítése
Beschreibung: Nyertes Ajánlattevő feladatát képezi 10 db okos buszmegálló eszközeinek szállítása és telepítése, üzembehelyezése, próbaüzeme, valamint az okoseszközöket tároló és rendszerező tartószerkezetek beszerzése, az okos megállóhely telepítése és a kialakításához szükséges kivitelezési feladatok elvégzése. Ajánlatkérő kétféle méretű buszmegálló telepítését kívánja megvalósítani. Az egyik az A típusú okos megálló, amely méretében és eszköz-felszereltségében is kisebb megoldás a kiválasztott helyszínek adottságaihoz igazodva, míg a B típusú okos megálló nagyobb és bővebben felszerelt elektromos e-biketöltési lehetőséggel is felszerelt. Az egyes helyszínek adatait a Műszaki leírás tartalmazza. Az egyes rendszerelemeket a szabványnak megfelelő kábelezéssel szükséges egymáshoz csatlakoztatni. Csak új termék ajánlható meg, használt eszköz, anyag és fogyóeszköz, alkatrész, utángyártott, felújított más ezzel egyenértékűen előállított Termék nem szerepelhet az ajánlatban. Az ilyen megajánlást tartalmazó ajánlatot ajánlatkérő érvénytelennek nyilvánítja. Az ajánlathoz csatolandó ajánlattevő kifejezett nyilatkozata arról, hogy a megajánlott Termékek megfelelnek a műszaki leírásban megadott feltételeknek, továbbá a Termékek forgalomba hozatalához, értékesítéséhez szükséges valamennyi engedéllyel rendelkezik. A műszaki leírásban megadott Termékeknek rendelkezni kell CE megfelelőségi jelöléssel. Nyertes ajánlattevő legkésőbb a szerződéskötés időpontjára csatolja a szerződéshez műszaki leírásban megadott Termékek CE tanúsítványát, vagy azzal egyenértékű tanúsítványt, vagy azzal egyenértékű intézkedés bizonyítékait. A megállók részletes tervi szintű bemutatását, valamint a telepítéssel és kivitelezéssel kapcsolatos feladatokat a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező Műszaki leírás és Tervdokumentáció tartalmazza. A jótállás teljes ideje alatt Eladó köteles a Termékek működéséhez szükséges szoftverek, applikációk működtetésére, a szoftverek díjmentes frissítésére, a berendezések időszakos, tervszerű és eseti, továbbá a rendszeres megelőző karbantartását ellátni. Teljes mennyiség: Az okos (elektronikus) megálló eszközök 1. Napelem rendszer – sziget üzemű, napelem rögzítő sín: a) „A” (kisebb) okos buszmegálló Mennyiség: - 3 db napelem megállóként a buszmegálló tetején (2 db vízszintesen és 1 db függőlegesen van beépítve), összesen 15 db, - 8 db napelem rögzítő sín megállóként, összesen 40 db. b) „B” (nagyobb) okos buszmegálló Mennyiség: - 4 db napelem megállóként a buszmegálló tetején (3 db vízszintesen, és 1 db függőlegesen van beépítve), összesen 20 db, - 16 db napelem rögzítő sín megállóként, összesen 80 db. 2. Akkumulátor: Mennyiség: 40 db (A típusú, kisebb megállóként 4 db, B típusú, nagyobb megállóként 4 db) 3. Töltésvezérlő: Mennyiség: 10 db (megállóként 1 db) 4. Inverter: Mennyiség: 10 db (megállóként 1 db) 5. Egyedi vezérlő egység: Mennyiség: 10 db (megállóként 1 db) 6. LED világítás: Mennyiség: 10 szett (megállóként 1 szett) 7. WIFI hotspot: Mennyiség: 10 db (megállóként 1 db) 8. Időjárás állomás és levegő minőség (szmog) mérő állomás: Mennyiség: 10 db (megállónként 1 db) 9. Biztonsági kamera: Mennyiség: 10 db (megállónként 1 db) 10. Segélyhívó rendszer: Mennyiség: 10 db (megállónként 1 db) Elemei: 1 pár kültéri hangszóró (megállóként) 1 db nyomógomb (megállóként) 1 db mikrofon (megállóként) 11. Digitális tartalom megjelenítő rendszer: Mennyiség: 10 db (megállónként 1 db) Elemei: E-papír, más néven E-Ink kijelző - Mennyiség: megállóként 3 db Ipari PC - Mennyiség: megállóként 1 db Tartalommegjelenítő hardver - Mennyiség: megállóként 1 db Szoftver - Mennyiség: megállóként 1 db 12. Telefon töltő: Mennyiség: 10 db (megállónként 1 db) Elemei: 1 db töltő (megállóként) 1 db USB ’A’ és 1db USB ’C’ portok (megállóként) 1 db indukciós töltőfej (megállóként) 12. Telefon töltő: Mennyiség: 10 db (megállónként 1 db) Elemei: 1 db töltő (megállóként) 1 db USB ’A’ és 1db USB ’C’ portok (megállóként) 1 db indukciós töltőfej (megállóként) 13. e-Bike – Roller töltő: Mennyiség: 5 db (B típusú „nagyobb”megállóként 1 db) 14. Utas tájékoztató és menetrend rendszer: Mennyiség: 10 db (megállónként 1 db) Elemei: E-papír, más néven E-Ink kijelző - Mennyiség: megállóként 2 db Ipari PC - Mennyiség: megállóként 1 db Ipari router - Mennyiség: megállóként 1 db Szoftver - Mennyiség: megállóként 1 db 15. Busz érkezés kijelző: Mennyiség: 10 db (megállónként 1 db) Az okoseszközöket tároló és rendszerező tartószerkezetek az okos buszmegállóban a különböző eszközök (Wi-Fi hotspot, vezérlőegység, napelemeket, akkumulátorok, töltőmodulok, kamerák vezérlője stb.) biztonságos, rendezett és védett elhelyezését biztosítják. Mennyiség: 10 db megállóhoz a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező Tervdokumentáció alapján kell telepíteni. A telepítés és kivitelezés során a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező Tervdokumentáció és Mennyiségi kimutatás szerint kell eljárni.
Interne Kennung: EKR002536792025/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30232700 Zentrale Steuerungseinheit, 30237120 Computeranschlüsse, 31155000 Wechselrichter, 31158000 Ladegeräte, 31158100 Batterieladegeräte, 31400000 Akkumulatoren und Batterien, 31523200 Anzeigen mit dauerhaften Meldungen, 31527200 Außenbeleuchtungen, 32260000 Datenübertragungsanlagen, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 34928400 Stadtmobiliar, 34928440 Markierungspfosten für Bushaltestellen, 35125100 Sensoren, 35125300 Sicherheitskameras, 35261000 Informationstafeln, 43611700 Haltevorrichtungen, 44200000 Bauerzeugnisse, 44212320 Diverse Konstruktionen, 45213315 Bau von überdachten Bushaltestellen, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 48813000 Passagierinformationssystem, 48813100 Elektronische Anzeigetafeln, 48813200 Systeme zur Echtzeit-Passagierinformation
664864-2026 - Result
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Previous notice: 250241-2026
Internal identifier: EKR002536792025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44212321 Bus shelters
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EKR002536792025/1
Additional classification (cpv): 09331000 Solar panels, 30200000 Computer equipment and supplies, 30232700 Central controlling unit, 30237120 Computer ports, 31155000 Inverters, 31158000 Chargers, 31158100 Battery chargers, 31400000 Accumulators, primary cells and primary batteries, 31523200 Permanent message signs, 31527200 Exterior lights, 32260000 Data-transmission equipment, 32340000 Microphones and loudspeakers, 32424000 Network infrastructure, 34928400 Urban furniture, 34928440 Bus-stop posts, 35125100 Sensors, 35125300 Security cameras, 35261000 Information panels, 43611700 Tieback equipment, 44200000 Structural products, 44212320 Miscellaneous structures, 45213315 Bus-stop shelter construction work, 45223100 Assembly of metal structures, 48813000 Passenger information system, 48813100 Electronic bulletin boards, 48813200 Real-time passenger information system