See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Forensische behandeling op maat in een specifieke unit voor zedendelinquenten in de Hulpgevangenis van Dendermonde
Beschreibung: Het Agentschap Justitie en Handhaving (hierna: AJH) is op zoek naar een opdrachtnemer voor volgende opdracht: Het voorzien van forensische behandeling op maat, zowel individueel als in groep, voor zedendelinquenten verblijvend op een specifieke unit in de Hulpgevangenis van Dendermonde. Het behandelaanbod is gericht op het bevorderen van re-integratie en verminderen van recidive van zedendelinquenten in de samenleving. De opdracht staat open voor door de Vlaamse gemeenschap erkende en gesubsidieerde centra voor geestelijke gezondheidszorg, alsook voor door de Vlaamse gemeenschap erkende psychiatrische ziekenhuizen, die door de Vlaamse minister, bevoegd voor de zorg, zijn aangewezen als gespecialiseerde voorziening voor de begeleiding en behandeling van zedendelinquenten. Deze organisaties kunnen een offerte indienen waarbij het aangaan van samenwerkingsverbanden met elkaar sterk wordt aanbevolen zodat er intra muros een gezamenlijk aanbod ontstaat van zowel ambulante als residentiële hulpverlening. Daarnaast zet de opdrachtnemer in op de doorstroom naar zorg- en behandelaanbod buiten de gevangenis. Hiervoor werkt de opdrachtnemer samen met partners van de hulp- en dienstverlening en forensische zorg zowel intra als extra muros. Gedurende de looptijd van de overheidsopdracht zorgt de opdrachtnemer op een betrouwbare en kwalitatieve manier voor de opvolging, coördinatie en uitvoering van de toegewezen opdrachten. Het voorwerp van opdracht omvat de volgende diensten: - het uitwerken en aanbieden van forensische behandeling op maat voor de doelgroep van mannelijke volwassen daders van seksuele delicten op een specifieke unit in de gevangenis; - de algemene omkadering en organisatie van de therapeutische context op de specifieke unit in de gevangenis; - het voorzien van vorming en ondersteuning voor het reguliere hulp- en dienstverleningspersoneel werkzaam in de gevangenis; - het voorzien van intervisie voor het reguliere hulp- en dienstverleningspersoneel en het penitentiair personeel werkzaam op de unit in de gevangenis. - de doorstroom naar zorg- en behandelaanbod extra muros faciliteren en samenwerking opzetten met relevante actoren uit de forensische zorg en reguliere hulp- en dienstverlening; - dataverzameling met betrekking tot het profiel van de zedendelinquenten die verblijven op de unit en hun behandelnoden; - aanleveren van tussentijdse rapportering aan de aanbestedende overheid en deelnemen aan structureel overleg; - verderzetting, actualisering en verdere ontwikkeling van het operationele draaiboek. Concreet is de unit een aparte afdeling waar via intensieve behandeling met de doelgroep gewerkt wordt in een therapeutische setting, met getraind personeel, een aanbod op maat, peer-to-peer werking en focus op zorgcontinuïteit. Op die manier wordt de tijd in detentie maximaal aangegrepen om zedendelinquenten, die in de vrije samenleving vaak door de mazen van het net glippen, in het vizier te krijgen en ermee aan de slag te gaan om recidive te vermijden en nieuwe slachtoffers te voorkomen. Voor deze opdracht geldt een maximumbudget van 275.000 euro inclusief btw per jaar of 825.000 euro inclusief btw voor de initiële looptijd van drie jaar. Bij toepassing van de twee mogelijke verlengingen van telkens één jaar bedraagt het maximumbudget 1.375.000 euro inclusief btw. Een offerte die het maximumbedrag overschrijdt, wordt als substantieel onregelmatig beschouwd, behoudens mogelijke regularisatie. Deze opdracht is een opdracht voor diensten in de zin art. 2, 21° van de Wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016. De opdracht heeft betrekking op sociale en andere specifieke diensten zoals opgesomd in bijlage III, in de zin van art. 88 van de Wet inzake overheidsopdrachten. De diensten hebben betrekking op de CPV-code: - 85312300-2 (diensten voor begeleiding en adviesverlening binnen de maatschappelijke sector). Een meer uitgebreide beschrijving van de opdracht is opgenomen in het hoofdstuk 3 TECHNISCHE VOORSCHRIFTEN.
Interne Kennung: KBBJ/AJH/HDG/2026/1
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking (voor sociale en andere specifieke diensten)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KBBJ/AJH/HDG/2026/1 - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: KBBJ/AJH/HDG/2026/1
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85312300 Guidance and counselling services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: KBBJ/AJH/HDG/2026/1 - 1
Internal identifier: 1