664883-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Reparatur- und Wartungsdienste – ODRŽAVANJE SUSTAVA PODIZNIH STUPIĆA NA PODRUČJU GRADA ZAGREBA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODRŽAVANJE SUSTAVA PODIZNIH STUPIĆA NA PODRUČJU GRADA ZAGREBA
Beschreibung: Održavanje podiznih stupića na području Grada Zagreba CPV oznaka i naziv: 50000000-5 Predmetna nabava obuhvaća uslugu održavanja sustava podiznih stupića na lokacijama: Ulici Božidara Magovca, Ulica Ivan Dežmana, Ulica Ivana Šibla, , Ulica Nikole Tesle, Ulica Pavla Radića (kod Kamenitih vrata i kod Ilirskog trga), Ulica Vladimira Ruždjaka, Ulica Vladimira Varićaka, Ulica Zinke Kunc, Ulica Zvonimira Rogoza, Kaptol – Tržnica Dolac, Masarykova ulica, Preradovićeva ulica, Tkalčićevoj ulici. Naručitelj zadržava pravo tijekom trajanja Okvirnog sporazuma dodati nove lokacije ili ukinuti postojeće, pri čemu će se održavanje naplaćivati prema jediničnim cijenama iz ovog troškovnika. Evidenciju i redovne preglede sa analizom tehničko tehnološkog funkcioniranja uređaja. Evidenciju i monitoring procesa održavanja i servisa, te detektiranje problema i nedostataka upravljačkog sustava i načina korištenja. Održavanje se izvodi u vremenskom periodu od 48 mjeseci, sa obvezom izrade kvartalnog izvješća o stanju i problemima kod rada podiznih stupića i sa prijedlozima za poboljšanje funkcionalnosti i otklanjanje nedostataka u radu uređaja. ODRŽAVANJE RADA SUSTAVA SE SASTOJI OD: • redovno održavanje sustava podiznih stupića prema terminskom planu održavanja • svakodnevno praćenje rada i pouzdanosti sustava podiznih stupića, otklanjanje nedostatak i kvarova te kontrola načina korištenja • kontrola kvalitete ugrađenih materijala, proizvoda i opreme te nadzor kvalitete dokazane propisanim ispitivanjima i dokumentima o čemu se vodi odgovarajuće evidencija i izrađuju izvješća za naručitelja, • trenutno izvještavanje naručitelja o svakom prekidu funkcije sustava kao i ponovnom stavljanju u funkciju, te izrada izvješća o stanju i funkcionalnosti sustava i opreme • administracija i evidencija novih te postojećih korisnika sustava podiznih stupića
Interne Kennung: 1216-2026-EVV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000