664897-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Betriebsüberwachungssystem – Implementatie, beheer en onderhoud en aanpassingen cameratoezichtsysteem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Implementatie, beheer en onderhoud en aanpassingen cameratoezichtsysteem
Beschreibung: Het Voorwerp van aanbesteding betreft het implementeren, gedeeltelijk vervangen en in beheer en onderhoud nemen van het cameratoezichtsysteem. Aanpassing van het cameratoezichtsysteem, zoals levering van nieuwe camera’s valt ook onder deze raamovereenkomst. Ook het beheren en onderhouden van het huidig cameratoezichtsysteem tot het nieuwe systeem operationeel is, valt onder de scope van de opdracht, e.e.a. conform de offerteleidraad en de bijhorende bijlagen. De overeenkomst heeft het karakter van een raamovereenkomst. Naast het implementeren, gedeeltelijk vervangen en in beheer en onderhoud nemen van het cameratoezichtsysteem en het leveren van nieuwe camera’s dienen aanpassingen plaats te vinden aan het Cameratoezichtsysteem. Een deel daarvan is in beeld, maar een deel dient nader uitgewerkt te worden. Het betreft hierbij vooral vervanging van ondergrondse bekabeling. De geraamde waarde van de raamovereenkomst is afgerond € 1.060.000, - excl. werkzaamheden voor de vervanging ondergrondse bekabeling. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. De werkelijk waarde kan door onzekere factoren daar in meer- of mindere mate van afwijken. Onder de onzekere factoren wordt onder ander, maar niet uitsluitend, verstaan: - De werkelijke kosten voor het vervangen van ondergrondse bekabeling; - Gewijzigde inzichten m.b.t. openbare orde en veiligheid, hetgeen kan leiden tot het uitbreiden of inperken van het cameratoezichtsysteem.
Interne Kennung: 10603
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32235000 Betriebsüberwachungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt
664897-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 10603
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32235000 Closed-circuit surveillance system
Additional classification (cpv): 50610000 Repair and maintenance services of security equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: nvt