2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Sierakowice oraz jednostek organizacyjnych Gminy Sierakowice w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r.
Beschreibung: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Sierakowice oraz jednostek organizacyjnych Gminy Sierakowice w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r.
Interne Kennung: SUE.271.44.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Sierakowice oraz jednostek organizacyjnych Gminy Sierakowice w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. 4. Zamawiający Gmina Sierakowice działa w imieniu własnym oraz na podstawie udzielonego umocowania w imieniu i na rzecz nw. jednostek organizacyjnych Gminy Sierakowice: 1) Szkoła Podstawowa nr 1 w Sierakowicach, ul. Kubusia Puchatka 7, 83-340 Sierakowice, 2) Szkoła Podstawowa w Mojuszu, Mojusz 23, 83-334 Miechucino, 3) Szkoła Podstawowa w Puzdrowie, Puzdrowo 32, 83-340 Sierakowice, 4) Samorządowe Przedszkole w Sierakowicach, ul. Kubusia Puchatka 5, 83-340 Sierakowice, 5) Szkoła Podstawowa w Lisich Jamach, Lisie Jamy 60/B, 83-335 Borzestowo, 6) Szkoła Podstawowa w Łyśniewie, Łyśniewo 17, 83-340 Sierakowice, 7) Szkoła Podstawowa w Gowidlinie, ul. Wyszyńskiego 5, 83-341 Gowidlino, 8) Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierakowicach, ul. Spacerowa 14, 83-340 Sierakowice, 9) Szkoła Podstawowa w Tuchlinie, Tuchlino 16/B, 83-340 Sierakowice, 10) Szkoła Podstawowa w Załakowie, Załakowo 5, 83-342 Kamienica Królewska, 11) Szkoła Podstawowa w Kamienicy Królewskiej, ul. Szkolna 19, 83-342 Kamienica Królewska, 12) Szkoła Podstawowa w Jelonku, Jelonko 5, 83-340 Sierakowice, 13) Biblioteka Publiczna Gminy Sierakowice, ul. Dworcowa 1, 83-340 Sierakowice, 14) Przedszkole Zielony Wiatraczek, ul. Spacerowa 11, 83-340 Sierakowice, 15) Centrum Kultury, ul. Kubusia Puchatka 6A, 83-340 Sierakowice.