2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mobilnej maszyny do produkcji śniegu w temperaturach dodatnich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnej maszyny do produkcji śniegu w temperaturach dodatnich o parametrach: 1.Mobilny generator do wytwarzania nawierzchni sezonowej. Parametry elektryczne: napięcie nominalne 400V częstotliwość nominalna 50Hz pobór nominalny mocy maks. 85kW (przy temperaturze wody +5 i temperaturze powietrza +15) możliwość pracy w przyłączeniu do agregatu prądotwórczego system jakości śniegu - chłodzenie powietrza do transportu śniegu zabezpieczenie elektryczne 250 A Warunki pracy: temperatura min. maks.- 3C temperatura maks. +20C temperatura wody na wejściu min. +5 maks. +20 minimum 3 wytwornice lodowe z możliwością podziału pracy 1/2 lub 2/3 lub 3/3 Kontener: typ 1x20’HC wymiary (dł. x sz. Gł.) 6,1x2,5x2,9m masa urządzenia maks. 13 000 kg Objętość śniegu: produkcja śniegu min. 70m3/d produkcja śniegu min. 32t/d Przyłącza: ciśnienie wody min. 2 bar ciśnienie wody maks. 10 bar zużycie wody od 0,37 l/s przyłącze wody DN 32-5/4” Rozprowadzenie śniegu: wysokość tłoczenia śniegu od 5m do 10 m odległość tłoczenia od 25m do 35m przyłącze DN 100-4” typ czynnika chłodniczego R454C wymagana ilość czynnika chłodniczego maks. 110 kg system sterowania i zdalnego zarządzania sterowanie: sterowanie stacjonarne za pomocą wyświetlacza PLC zdalne sterowanie za pomocą aplikacji do obsługi i zarządzania urządzeniem stacja pogodowa urządzenia mobilność urządzenia: urządzenie mobilne, zainstalowane na niskopodwoziowej naczepie ciężarowej wymagania dodatkowe: zakaz używania soli i solanki do produkcji śniegu oraz innych roztworów solankowych przez wzgląd na lokalizację terenu na terenach lasów państwowych lub Natura 2000 lub podobne, produkowany śnieg powinien być w 100% w formie suchej, proces wytwarzania śniegu w rozwiązaniu z zastosowaniem mechanizmu skrobaków / noży napędzanych za pomocą przekładni zębatej; gwarancja zgodnie ze złożoną ofertą lub 2000 mth w zależności co nastąpi wcześniej, możliwość diagnozowania urządzenia i kontrolowania pracy oraz jego ustawień w trybie zdalnym za pomocą połączenia internetowego, wsparcie techniczne 24h/7 szkolenie obsługi oraz pierwszy miesiąc śnieżenia z bezpośrednim udziałem dostawcy - min 2 pracowników od dostawcy, serwis mobilny, czas reakcji na zgłoszenie serwisowe 2h, rok produkcji nie starsze niż 2025 r. 2.Podwozie kołowe do generatora do wytwarzanie nawierzchni sezonowej. Naczepa podkontenerowa typ handlowy: podstawowe parametry: długość całkowita 7345 mm wysokość platformy 1300 m wysokość siodła 1150 mm ogumienie 385/65/22 dopuszczalna masa całkowita 39 000 kg dopuszczalna masa całkowita -techniczna 42 000 kg nacisk na osie techniczny 27 000 kg nacisk na siodło 15 000 kg Masa własna 3498 kg / +- 3% / 3.Agregat na przyczepie parametry minimalne: moc: minimum 200 kW moc: minimum 250 kVA główne napięcie: 400/230V dostępne napięcia: 230/132-230 V (t) paliwo: ON typ silnika: min. 4 suwowy. chłodzenie: wodą obudowa: minimum IP23 Auto rozruch i autoregulacja ciśnienie akustyczne: max. 68 plus/minus 2,4 dB zbiornik paliwa: nie mniej niż 449 L długość: min. 450 cm, max. 490 cm wysokość: min. 250 cm, max. 270 cm szerokość: min. 200 cm, max. 210 cm zużycie paliwa: - przy 100% PRP: max. 52,4 l/h, - przy 70% PRP: max. 36,1 l/h, - przy 50% PRP: max. 25,7l/h przepływ powietrza wlatującego: min. 770 m3/h rok produkcji: nie wcześniej niż 2025 r. fabrycznie nowe, nie regenerowane, nie refabrykowane, nigdy wcześniej nie używane, gwarancja: zgodnie ze złożoną ofertą. Serwis mobilny, szkolenie z obsługi z potwierdzeniem pisemnym dla danego pracownika. Dostawa przedmiotu zamówienia ,rozładunek przedmiotu Umowy ze środka transportu rozpakowanie z opakowań - na własny koszt i ryzyko.
Interne Kennung: ZP.271.18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedura otwarta
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnej maszyny do produkcji śniegu w temperaturach dodatnich o parametrach: 1.Mobilny generator do wytwarzania nawierzchni sezonowej. Parametry elektryczne: napięcie nominalne 400V częstotliwość nominalna 50Hz pobór nominalny mocy maks. 85kW (przy temperaturze wody +5 i temperaturze powietrza +15) możliwość pracy w przyłączeniu do agregatu prądotwórczego system jakości śniegu - chłodzenie powietrza do transportu śniegu zabezpieczenie elektryczne 250 A Warunki pracy: temperatura min. maks.- 3C temperatura maks. +20C temperatura wody na wejściu min. +5 maks. +20 minimum 3 wytwornice lodowe z możliwością podziału pracy 1/2 lub 2/3 lub 3/3 Kontener: typ 1x20’HC wymiary (dł. x sz. Gł.) 6,1x2,5x2,9m masa urządzenia maks. 13 000 kg Objętość śniegu: produkcja śniegu min. 70m3/d produkcja śniegu min. 32t/d Przyłącza: ciśnienie wody min. 2 bar ciśnienie wody maks. 10 bar zużycie wody od 0,37 l/s przyłącze wody DN 32-5/4” Rozprowadzenie śniegu: wysokość tłoczenia śniegu od 5m do 10 m odległość tłoczenia od 25m do 35m przyłącze DN 100-4” typ czynnika chłodniczego R454C wymagana ilość czynnika chłodniczego maks. 110 kg system sterowania i zdalnego zarządzania sterowanie: sterowanie stacjonarne za pomocą wyświetlacza PLC zdalne sterowanie za pomocą aplikacji do obsługi i zarządzania urządzeniem stacja pogodowa urządzenia mobilność urządzenia: urządzenie mobilne, zainstalowane na niskopodwoziowej naczepie ciężarowej wymagania dodatkowe: zakaz używania soli i solanki do produkcji śniegu oraz innych roztworów solankowych przez wzgląd na lokalizację terenu na terenach lasów państwowych lub Natura 2000 lub podobne, produkowany śnieg powinien być w 100% w formie suchej, proces wytwarzania śniegu w rozwiązaniu z zastosowaniem mechanizmu skrobaków / noży napędzanych za pomocą przekładni zębatej; gwarancja zgodnie ze złożoną ofertą lub 2000 mth w zależności co nastąpi wcześniej, możliwość diagnozowania urządzenia i kontrolowania pracy oraz jego ustawień w trybie zdalnym za pomocą połączenia internetowego, wsparcie techniczne 24h/7 szkolenie obsługi oraz pierwszy miesiąc śnieżenia z bezpośrednim udziałem dostawcy - min 2 pracowników od dostawcy, serwis mobilny, czas reakcji na zgłoszenie serwisowe 2h, rok produkcji nie starsze niż 2025 r. 2.Podwozie kołowe do generatora do wytwarzanie nawierzchni sezonowej. Naczepa podkontenerowa typ handlowy: podstawowe parametry: długość całkowita 7345 mm wysokość platformy 1300 m wysokość siodła 1150 mm ogumienie 385/65/22 dopuszczalna masa całkowita 39 000 kg dopuszczalna masa całkowita -techniczna 42 000 kg nacisk na osie techniczny 27 000 kg nacisk na siodło 15 000 kg Masa własna 3498 kg / +- 3% / 3.Agregat na przyczepie parametry minimalne: moc: minimum 200 kW moc: minimum 250 kVA główne napięcie: 400/230V dostępne napięcia: 230/132-230 V (t) paliwo: ON typ silnika: min. 4 suwowy. chłodzenie: wodą obudowa: minimum IP23 Auto rozruch i autoregulacja ciśnienie akustyczne: max. 68 plus/minus 2,4 dB zbiornik paliwa: nie mniej niż 449 L długość: min. 450 cm, max. 490 cm wysokość: min. 250 cm, max. 270 cm szerokość: min. 200 cm, max. 210 cm zużycie paliwa: - przy 100% PRP: max. 52,4 l/h, - przy 70% PRP: max. 36,1 l/h, - przy 50% PRP: max. 25,7l/h przepływ powietrza wlatującego: min. 770 m3/h rok produkcji: nie wcześniej niż 2025 r. fabrycznie nowe, nie regenerowane, nie refabrykowane, nigdy wcześniej nie używane, gwarancja: zgodnie ze złożoną ofertą. Serwis mobilny, szkolenie z obsługi z potwierdzeniem pisemnym dla danego pracownika.