See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie bieżących prac pielęgnacyjnych i renowacyjnych na czterech boiska, o nawierzchni z trawy naturalnej, Gdańskiego Ośrodka Sportu w latach 2026-2028.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wykonywanie bieżących zabiegów pielęgnacyjnych i renowacyjnych na czterech boiskach o nawierzchni z trawy naturalnej, Gdańskiego Ośrodka Sportu, w latach 2026-2028. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i renowacyjnych, w szczególności: 1) nawożenie, 2) koszenie, 3) usuwanie uszkodzeń, 4) szczotkowanie, 5) czesanie (bronowanie), 6) wertykulacja (skaryfikacja), 7) dosiew maszynowy, 8) aeracja perforacyjna pionowa, 9) aeracja pasywna (szczelinowanie), 10) aeracja liniowa typ SHOCKWAVE, 11) aeracja liniowa typ ROTO KNIFE, 12) piaskowanie, 13) miejscowa wymiana darni, 14) frezowanie, 15) nawadnianie, 16) oprysk Zamówienie będzie realizowane na terenie o powierzchni odpowiednio dla części zamówienia: część nr 1 – dwa boiska przy ulicy Traugutta 29 1) boisko główne przy o powierzchni - 1,521 ha, w tym: a) 0,749 ha - część podgrzewana, b) 0,772 ha – część niepodgrzewana 2) boisko treningowe o powierzchni - 0,7992 ha. część nr 2 – boisko przy ulicy Zawodników 1 powierzchnia boiska 0,600 ha oraz teren treningowy o powierzchni 0,300 ha część nr 3 – boisko przy ulicy Grunwaldzka 244 powierzchnia boiska - 0,7856 ha Szczegółowy wykaz wykonywanych zabiegów oraz warunków realizacji zamówienia dla poszczególnych części zostały określone Wzorem Umowy, który stanowi zał. nr 2 do SWZ, w szczególności: 1) Opisem Przedmiotu Zamówienia (zał. nr 1 do Wzoru Umowy), który określa zarówno warunki realizacji poszczególnych zabiegów pielęgnacyjnych i renowacyjnych, jak i warunki dokonywania okresowych kontroli podstawowych parametrów użytkowych darni i podłoża. 2) Kalkulacją Ceny (zał. nr 7 do SWZ), która określa ilości poszczególnych zabiegów pielęgnacyjnych i renowacyjnych, prognozowanych przez Zamawiającego, do wykonania w ramach umowy.
Interne Kennung: ZP1.272.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dwa boiska przy ulicy Traugutta 29
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wykonywanie bieżących zabiegów pielęgnacyjnych i renowacyjnych na dwóch boiskach przy ulicy Traugutta 29, o nawierzchni z trawy naturalnej, Gdańskiego Ośrodka Sportu, w latach 2026-2028. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i renowacyjnych, w szczególności: 1) nawożenie, 2) koszenie, 3) usuwanie uszkodzeń, 4) szczotkowanie, 5) czesanie (bronowanie), 6) wertykulacja (skaryfikacja), 7) dosiew maszynowy, 8) aeracja perforacyjna pionowa, 9) aeracja pasywna (szczelinowanie), 10) aeracja liniowa typ SHOCKWAVE, 11) aeracja liniowa typ ROTO KNIFE, 12) piaskowanie, 13) miejscowa wymiana darni, 14) frezowanie, 15) nawadnianie, 16) oprysk. Zamówienie będzie realizowane na terenie o powierzchni: 1) boisko główne przy o powierzchni - 1,521 ha, w tym: a) 0,749 ha - część podgrzewana, b) 0,772 ha – część niepodgrzewana 2) boisko treningowe o powierzchni - 0,7992 ha. Szczegółowy wykaz wykonywanych zabiegów oraz warunków realizacji zamówienia zostały określone Wzorem Umowy, który stanowi zał. nr 2 do SWZ, w szczególności: 1) Opisem Przedmiotu Zamówienia (zał. nr 1 do Wzoru Umowy), który określa zarówno warunki realizacji poszczególnych zabiegów pielęgnacyjnych i renowacyjnych, jak i warunki dokonywania okresowych kontroli podstawowych parametrów użytkowych darni i podłoża. 2 Kalkulacją Ceny (zał. nr 7 do SWZ), która określa ilości poszczególnych zabiegów pielęgnacyjnych i renowacyjnych, prognozowanych przez Zamawiającego, do wykonania w ramach umowy.
Interne Kennung: część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: boisko przy ulicy Zawodników 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wykonywanie bieżących zabiegów pielęgnacyjnych i renowacyjnych na boisku przy ulicy Zawodników 1, o nawierzchni z trawy naturalnej, Gdańskiego Ośrodka Sportu, w latach 2026-2028. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i renowacyjnych, w szczególności: 1) nawożenie, 2) koszenie, 3) usuwanie uszkodzeń, 4) szczotkowanie, 5) czesanie (bronowanie), 6) wertykulacja (skaryfikacja), 7) dosiew maszynowy, 8) aeracja perforacyjna pionowa, 9) aeracja pasywna (szczelinowanie), 10) aeracja liniowa typ SHOCKWAVE, 11) aeracja liniowa typ ROTO KNIFE, 12) piaskowanie, 13) miejscowa wymiana darni, 14) frezowanie, 15) nawadnianie, 16) oprysk. Zamówienie będzie realizowane na terenie o powierzchni: powierzchnia boiska 0,600 ha oraz teren treningowy o powierzchni 0,300 ha Szczegółowy wykaz wykonywanych zabiegów oraz warunków realizacji zamówienia zostały określone Wzorem Umowy, który stanowi zał. nr 2 do SWZ, w szczególności: 1) Opisem Przedmiotu Zamówienia (zał. nr 1 do Wzoru Umowy), który określa zarówno warunki realizacji poszczególnych zabiegów pielęgnacyjnych i renowacyjnych, jak i warunki dokonywania okresowych kontroli podstawowych parametrów użytkowych darni i podłoża. 2 Kalkulacją Ceny (zał. nr 7 do SWZ), która określa ilości poszczególnych zabiegów pielęgnacyjnych i renowacyjnych, prognozowanych przez Zamawiającego, do wykonania w ramach umowy.
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: boisko przy ulicy Grtunwaldzkiej 244
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wykonywanie bieżących zabiegów pielęgnacyjnych i renowacyjnych na boisku przy ulicy Grunwaldzkiej 244, o nawierzchni z trawy naturalnej, Gdańskiego Ośrodka Sportu, w latach 2026-2028. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i renowacyjnych, w szczególności: 1) nawożenie, 2) koszenie, 3) usuwanie uszkodzeń, 4) szczotkowanie, 5) czesanie (bronowanie), 6) wertykulacja (skaryfikacja), 7) dosiew maszynowy, 8) aeracja perforacyjna pionowa, 9) aeracja pasywna (szczelinowanie), 10) aeracja liniowa typ SHOCKWAVE, 11) aeracja liniowa typ ROTO KNIFE, 12) piaskowanie, 13) miejscowa wymiana darni, 14) frezowanie, 15) nawadnianie, 16) oprysk. Zamówienie będzie realizowane na terenie o powierzchni: 0,7856 ha. Szczegółowy wykaz wykonywanych zabiegów oraz warunków realizacji zamówienia zostały określone Wzorem Umowy, który stanowi zał. nr 2 do SWZ, w szczególności: 1) Opisem Przedmiotu Zamówienia (zał. nr 1 do Wzoru Umowy), który określa zarówno warunki realizacji poszczególnych zabiegów pielęgnacyjnych i renowacyjnych, jak i warunki dokonywania okresowych kontroli podstawowych parametrów użytkowych darni i podłoża. 2 Kalkulacją Ceny (zał. nr 7 do SWZ), która określa ilości poszczególnych zabiegów pielęgnacyjnych i renowacyjnych, prognozowanych przez Zamawiającego, do wykonania w ramach umowy.
Interne Kennung: część nr 3