2. Verfahren
Verfahren
Titel: REDOVNI TEHNIČKI PREGLED VOZILA
Beschreibung: Predmet nabave je REDOVNI TEHNIČKI PREGLED VOZILA. Tehnički pregled vozila naručitelj je na svojim vozilima obvezan provesti temeljem Zakona o sigurnosti prometa na cestama (NN 67/08, 48/10, 74/11, 80/13, 158/13, 92/14, 64/15, 108/17, 70/19, 42/20, 85/22, 114/22 i 133/23, 145/24) i Pravilnika o tehničkim pregledima vozila (NN 16/18)- ažurirano, a u svrhu provjere tehničke ispravnosti i ekološke podobnosti vozila. Obvezan je za sva motorna (automobili, motori, autobusi i sl.) i priključna vozila osim radnih strojeva. • Predmet nabave nije podijeljen na grupe. Obrazloženje: Zbog prirode predmeta nabave i činjenice da se radi o predmetu nabave koji predstavlja cjelinu, Naručitelj nije u mogućnosti predmet podijeliti na grupe predmeta nabave. Naručitelj za ovaj predmet nabave ima aktivni okvirni sporazum koji traje do 28.02.2027. Okvirni sporazum koji će naručitelj sklopiti temeljem ovog postupka javne nabave počet će se koristiti po isteku ili financijskoj iskorištenosti navedenog aktivnog okvirnog sporazuma.
Interne Kennung: 2026-2430
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631000 Technische Kontrolle
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je REDOVNI TEHNIČKI PREGLED VOZILA. CPV oznaka i naziv:71631000-0 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno Procijenjena vrijednost predmeta: 771.000,00 EUR CPV oznaka i naziv: 71631000 Usluge tehničkog nadzora Tehnički pregled vozila naručitelj je na svojim vozilima obvezan provesti temeljem Zakona o sigurnosti prometa na cestama (NN 67/08, 48/10, 74/11, 80/13, 158/13, 92/14, 64/15, 108/17, 70/19, 42/20, 85/22, 114/22 i 133/23, 145/24) i Pravilnika o tehničkim pregledima vozila (NN 16/18)- ažurirano, a u svrhu provjere tehničke ispravnosti i ekološke podobnosti vozila. Obvezan je za sva motorna (automobili, motori, autobusi i sl.) i priključna vozila osim radnih strojeva. • Predmet nabave nije podijeljen na grupe. Obrazloženje: Zbog prirode predmeta nabave i činjenice da se radi o predmetu nabave koji predstavlja cjelinu, Naručitelj nije u mogućnosti predmet podijeliti na grupe predmeta nabave. Naručitelj za ovaj predmet nabave ima aktivni okvirni sporazum koji traje do 28.02.2027. Okvirni sporazum koji će naručitelj sklopiti temeljem ovog postupka javne nabave počet će se koristiti po isteku ili financijskoj iskorištenosti navedenog aktivnog okvirnog sporazuma.