2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tijdelijke Beveiliging door Mobiele Camera Units
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft de tijdelijke beveiliging door het huren van Mobiele Camera Units, hierna: MCU's, op hoogspanningsstations en opslaglocaties. De scope van deze aanbesteding betreft het gepland en ongepland leveren en plaatsen (inclusief aarden) van MCU's, het beheren (preventief en correctief onderhoud) en de alarmopvolging binnen TenneT TSO. Middels deze aanbesteding dienen verstoringen en (mogelijke) inbraken op de hoogspannings- en opslaglocaties gesignaleerd te worden waarbij technische verificatie mogelijk is door de Particuliere Alarm Centrale, hierna: PAC. Daarnaast dienen de beelden vastgelegd te worden en voor een afgesproken periode bewaard te blijven.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 300 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: mogelijkheid tot een verlenging voor een periode van drie jaar.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
Additional classification (cpv): 35120000 Surveillance and security systems and devices
5. Lot
Lot: LOT-0000
Quantity: 300 pieces
Options: