664977-2026 - Ergebnis
Ungarn – Natriumbikarbonat – Nátrium-hidrogén-bikarbonát beszerzése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nátrium-hidrogén-bikarbonát beszerzése
Beschreibung: A Polgári Erőmű Kft. részére 1800 tonna (keretmennyiség) technikai Nátrium-hidrogén-bikarbonát beszerzése, szállítása, keretszerződés megkötésével. A felhasználás célja, technológiai füstgáztisztítás. Ajánlatkérő a keretmennyiség 90%-ára azaz 1620 tonna Nátrium-hidrogén-bikarbonát lehívására vállal kötelezettséget.
Vorherige Bekanntmachung: 410894-2026
Interne Kennung: EKR001125272026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az eljárás a 2014/24/EU irányelv szerint került lefolytatásra.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313320 Natriumbikarbonat
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya: A Polgári Erőmű Kft. részére 1800 tonna (keretmennyiség) technikai Nátrium-hidrogén-bikarbonát beszerzése, szállítása, keretszerződés megkötésével. A felhasználás célja, technológiai füstgáztisztítás. Ajánlatkérő a keretmennyiség 90%-ára azaz 1620 tonna Nátrium-hidrogén-bikarbonát lehívására vállal kötelezettséget. A termékkel szemben támasztott kémiai és fizikai követelmények: Kémiai név: Nátrium-hidrogén-karbonát Kémiai képlet: NaHCO₃ Molekulatömeg: 84 g/mol CAS szám: 144-55-8 EINECS szám: 205-633-8 REACH regisztrációs szám: 01-2119457606-32-0006 Fehér, opálos, monoklin kristályszerkezetű por, enyhén lúgos kémhatással. Szabadon folyó szemcsés anyag. Paraméter Határérték Jogszabály Nátrium-hidrogén-karbonát (NaHCO₃) min. 99,10 % 2012/231/EU Nátrium-karbonát (Na₂CO₃) max. 0,70 % 2012/231/EU Kloridion (Cl⁻) max. 100 ppm Vas (Fe³⁺) max. 40 ppm Szulfát (SO₄²⁻) max. 150 ppm Vízben nem oldódó anyag max. 200 ppm pH (1%-os oldat) max. 8,8 Réz (Cu) max. 1 ppm Arzén (As) max. 3 ppm 2012/231/EU Ólom (Pb) max. 2 ppm 2012/231/EU Higany (Hg) max. 0,1 ppm 2002/32/EK Kadmium (Cd) max. 0,5 ppm 2002/32/EK Szemcseméret-eloszlás Finom szemcsés: > 0,250 mm: typ. 5% és 20% között 0,125mm-0,250 mm: typ. 10% és 45% között <0,125 mm: typ. 35% és 60% között Térfogatsűrűség: 1,00–1,25 g/cm³ Szállító a teljesítés során olyan képzett szakembert és szállító járművet köteles biztosítani, amely jelen Szerződés szerinti kötelezettségeinek megfelelő és időben történő elvégzéséhez szükséges, továbbá vállalja, hogy a jelen szerződésben foglalt feladatok elvégzését a tevékenységhez kapcsolódó szakmai törvényben rögzített előírások szerint végzi el. Részletes információkat a műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001125272026/1