See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: POCT Troponine Ambulancezorg
Beschreibung: De opdracht omvat een integrale oplossing bestaande uit: • levering van POCT troponine analyzers; • levering van disposables (cartridges); • service en onderhoud; • gebruikersinstructie; • ondersteuning van dataverwerking en beheer. De onderdelen zijn functioneel en operationeel onlosmakelijk met elkaar verbonden en worden als één integrale opdracht gecontracteerd. Onderdeel Aantal Analyzers – vaste afname 12 Analyzers – optionele afname 9 Houders voor disposable batterijen Gelijk aan het aantal af te nemen analyzers. Bracket [SC2.1][TS2.2]2 Disposables – cartridges Variabel, afhankelijk van aantal benodigde testen. Service, onderhoud en instructie Gedurende gehele looptijd. Maximaal 19 analyzers, inclusief disposables en service en onderhoud.
Interne Kennung: 2026-07
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1