2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwkundig aannemer ambtenarenkantoor ABG-organisatie
Beschreibung: De gemeenten Alphen-Chaam, Baarle-Nassau en Gilze en Rijen werken samen in één ambtelijke organisatie: de ABG-organisatie, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever. De aanbestedende dienst wil voor de realisatie van een gezamenlijk ambtenarenkantoor middels deze aanbesteding een aannemer selecteren voor de uitvoering van de bouwkundige werkzaamheden. Het project betreft een combinatie van verbouw van het bestaande pand en een nieuwbouw uitbreiding (vernieuwbouw). In grove lijnen gaat het om het realiseren van een kantoorgebouw met een oppervlakte van ca. 4.800 m2 bvo, waarbij het bestaande pand geïntegreerd wordt in het nieuwe bouwplan.
Interne Kennung: K010634
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De niet-openbare procedure is vanaf aanmelding tot en met gunning onderverdeeld in drie fasen: 1. Aanmelden en selecteren (selectiefase); 2. Informeren en inschrijven (gunningsfase); 3. Beoordelen en gunnen (opdrachtverstrekking).
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45262700 Umbau von Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1