665026-2026 - Ergebnis
Litauen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Vienkartinės priemonės (Nr.10837-4)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vienkartinės priemonės (Nr.10837-4)
Beschreibung: Vienkartinės priemonės (žr. techninėje specifikacijoje).
Interne Kennung: 8432092
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Epidurinės adatos
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Vienkartinis dviejų švirkštų rinkinys
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Centrinės venos kateterizavimo rinkinys
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Y formos konektorius
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Švirkštai infuzinėms pompoms
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Vakuuminė sistema ne mažiau 400ml talpos
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Adatos "drugelio" tipo
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Invazinio automatinio kraujo spaudimo matavimo linija
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Vienkartinis dviejų dalių 2ml švirkštas
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Vienkartinis dviejų dalių 5ml švirkštas
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Vienkartinis dviejų dalių 10ml švirkštas
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Vienkartinis dviejų dalių 20ml švirkštas
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Nazogastriniai zondai be stileto
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Nazogastriniai zondai su stiletu
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Intraoperaciniai doplerio davikliai
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Rektaliniai zondai
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Kontūras, tinkamas didelės tėkmės priemonėms suaugusiems prie sistemos Airvo 2
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Sterili adata giliesiems raumenims
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Komplektas irigoskopijai
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Sterilus indelis 100- 150 ml
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Orofaringinis vamzdelis Nr.5
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Vienkartinis žarnelių rinkinys su dujų pašildymo funkcija
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Adapteris
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Linija manometrui
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Vandens surinkimo trapas
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Priemonės prie videolaringoskopo
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Infuziniai rinkiniai, suderinti su lignoninėje turima Aitecs 3017 volumetrine (infuzinė) sistema
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Terminis popierius sterilizatoriui Selectomat SL
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Arteriniai invaziniai davikliai su uždara kraujo paėmimo sistema
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Nuskausminimo priemonės
Interne Kennung: 30