See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Javna usluga prijevoza putnika u cestovnom prometu
Beschreibung: Javnom uslugom prijevoza putnika u cestovnom prometu planira se omogućiti osiguravanje redovitosti i kontinuiteta prometovanja na linijama od javnog interesa, održavanje prometne povezanosti ruralnih, slabije naseljenih i prometno izoliranih područja, uspostava jedinstvenog tarifnog sustava i sustava subvencioniranja, podizanje standarda sigurnosti i kvalitete prijevoza i transparentno financiranje i nadzor nad obavljanjem javne usluge.
Interne Kennung: 23-69/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000