See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MATERIALE SANITARE ORTOPEDIE
Beschreibung: Acord cadru furnizare materiale sanitare seringi si set perfuzie. Autoritatea contractantă va raspunde în mod clar și complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare, in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor (raspunsurile clare si complete ale tuturor solicitarilor de clarificare se vor atasa in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor). Nota: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la sectiunea I.1 din Fisa de date. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18.
Interne Kennung: 43645942022126
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sistem gamma scurt
Beschreibung: cant. min. ac. 1 buc/ max. ac. 200 buc, cant. min. ctr. sub. 1 buc/ max. ctr. sub. 50 buc.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Sistem gamma lung
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Placa periprotetica tip Hook
Beschreibung: cant. min. ac. 1 buc/ max. ac. 40 buc, cant. min. ctr. sub. 1 buc/ max. ctr. sub. 10 buc.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Placa periprotetica dreapta
Beschreibung: cant. min. ac. 1 buc/ max. ac. 20 buc, cant. min. ctr. sub. 1 buc/ max. ctr. sub. 5 buc.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Cablu
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Tija advanced canulata humerus
Interne Kennung: 6