665055-2026 - Planung
Lettland – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Būvniecības ieceres dokumentācijas "Daugavpils Kultūras pils ēkas pielāgošana pieejamas un iekļaujošas kultūras vides izveidei Smilšu ielā 92, Daugavpilī" izstrāde un autoruzraudzība
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Būvniecības ieceres dokumentācijas "Daugavpils Kultūras pils ēkas pielāgošana pieejamas un iekļaujošas kultūras vides izveidei Smilšu ielā 92, Daugavpilī" izstrāde un autoruzraudzība
Beschreibung: Būvniecības ieceres dokumentācijas "Daugavpils Kultūras pils ēkas pielāgošana pieejamas un iekļaujošas kultūras vides izveidei Smilšu ielā 92, Daugavpilī" izstrāde un autoruzraudzība
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen