665056-2026 - Ergebnis
Finnland – Schneeräumung – Yksityisteiden auraus ja hiekoitus 2026-2029 Kuortane
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Yksityisteiden auraus ja hiekoitus 2026-2029 Kuortane
Beschreibung: Kuortaneen kunnan hoidossa olevien yksityisteiden auraus urakointi ajalla syksy 2026- kevät 2029 optio lisäksi 2lle kaudelle
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Tarjousasiakirjat saatavilla kunnan netti sivulla, Kuortane, ilmoitukset ja kunnan kirjastossa, kirjastotie 3, 63100 Kuortane
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-052567-LOT-0001