665058-2026 - Ergebnis
Polen – Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit – Dostawa asortymentu niezbędnego do realizacji zadań związanych z ochroną ludności i obroną cywilną – Pakiet II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa asortymentu niezbędnego do realizacji zadań związanych z ochroną ludności i obroną cywilną – Pakiet II
Beschreibung: Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 7 części: 1. część 1 – sprzęt ratowniczy i techniczny (zbiorniki, motopompy, pompy, agregaty, piły, pilarki); 2. część 2 – sprzęt medyczny i wyposażenie AED (defibrylatory, szafki); 3. część 3 – aparaty powietrzne; 4. część 4 – radiotelefony; 5. część 5 – nagrzewnice (olejowe, gazowe, elektryczne); 6. część 6 – źródła zasilania (stacje energii, powerbanki); 7. część 7 – środki ochrony indywidualnej (kombinezony, filtropochłaniacze, maski). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ i jej załącznikach.
Interne Kennung: IZ.271.13.2026.PW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu ratowniczego i technicznego
Beschreibung: Dostawa sprzętu ratowniczego i technicznego obejmująca w szczególności: zbiorniki składane na wodę (10 szt.), motopompy pływające (5 szt.), pompy zanurzeniowe/zatapialne (10 szt.), pompy szlamowe (10 szt.), agregaty prądotwórcze (15 szt.), piły do cięcia stali i betonu (5 szt.) oraz pilarki spalinowe do drewna (10 szt.). Dostarczany sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany oraz spełniać wymagania techniczne i jakościowe określone w SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia AED
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia AED obejmująca: półautomatyczne defibrylatory AED (10 szt.), szafki zewnętrzne na defibrylator z alarmem (6 szt.) oraz szafki wewnętrzne na defibrylator z alarmem (2 szt.). Dostarczany sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany oraz spełniać wymagania techniczne i jakościowe określone w SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa aparatów powietrznych
Beschreibung: Dostawa aparatów powietrznych obejmująca 10 szt. fabrycznie nowych, nieużywanych aparatów powietrznych wraz z kompletem wyposażenia (m.in. noszak, automat oddechowy, maska pełnotwarzowa, butla). Oferowany sprzęt musi być w pełni kompatybilny z posiadanym systemem Zamawiającego oraz spełniać wymagania techniczne i jakościowe określone w SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 35111100 Atemschutzgeräte für die Brandbekämpfung
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa przenośnych radiotelefonów cyfrowych
Beschreibung: Dostawa przenośnych radiotelefonów cyfrowych obejmująca 30 szt. fabrycznie nowych, nieużywanych radiotelefonów wielozakresowych VHF/UHF w standardzie DMR wraz z niezbędnym wyposażeniem. Oferowany sprzęt musi spełniać wymagania techniczne i jakościowe określone w SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 32236000 Funktelefone
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa nagrzewnic powietrza
Beschreibung: Dostawa nagrzewnic powietrza obejmująca nagrzewnice olejowe (20 szt.), nagrzewnice gazowe (20 szt.) oraz nagrzewnice elektryczne (10 szt.). Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany oraz spełniać wymagania techniczne i jakościowe określone w SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 39715200 Heizgeräte
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa mobilnych źródeł zasilania
Beschreibung: Dostawa mobilnych źródeł zasilania obejmująca mobilne stacje energii (7 szt.) oraz powerbanki solarne (50 szt.). Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany oraz spełniać wymagania techniczne i jakościowe określone w SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa środków ochrony indywidualnej
Beschreibung: Dostawa środków ochrony indywidualnej obejmująca przeciwchemiczne kombinezony ochronne (100 szt.), filtropochłaniacze (200 szt.) oraz maski pełnotwarzowe (100 szt.). Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany oraz spełniać wymagania techniczne i jakościowe określone w SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung