665061-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup przedłużenia licencji dla posiadanego systemu XDR lub rozwiązania równoważnego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup przedłużenia licencji dla posiadanego systemu XDR lub rozwiązania równoważnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania oraz licencji – systemu klasy XDR Trend Micro Vision One XDR albo rozwiązania równoważnego. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ i stanowi jej integralną część
Vorherige Bekanntmachung: 526449-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 26/26/PN