665063-2026 - Ergebnis
Rumänien – Desinfektionsmittel – Produse Biocide si Dispozitive Medicale - Acord cadru 36 luni
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Produse Biocide si Dispozitive Medicale - Acord cadru 36 luni
Beschreibung: Acord-cadru furnizare Produse Biocide si Dispozitive Medicale - Acord cadru 36 luni ,conf fisei de date si caietului de sarcini.Conform art.161dinL.98/2016 Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 20. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare /inf.suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunere ofertelor in anuntul de participare.
Interne Kennung: 254058920265.2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24455000 Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: -Sapun dezinfectant lichid pentru dezinfecția igienica si chirurgicala a mainilor prin spalare
Beschreibung: Cantit. & val min/ max. ale acordului cadru36 luni sunt in caietul de sarcini .Frecventa celui mai mare contr.subsesvent (trimestriale) cu val.max. estimata ce urmeaza a fi achizitionate pe durata intregului acord cadru (dupa necesitati) conf.datelor /lot SICAP din F D.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: -Dezinfectant lichid pentru dezinfecţia igienică și chirurgicală a mâinilor prin frecare
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Dezinfectant gel pentru dezinfecţia igienică și chirurgicală a mâinilor si antebratelor prin frecare-
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: -Dezinfectant clorigen pentru suprafete
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: -Dezinfectant - detergent pentru suprafete non-critice
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: -Dezinfectant - detergent de nivel inalt pentru curatarea si dezinfectia suprafetelor si a dispozitivelor/ echipamentelor medicale
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: -Dezinfectant rapid spray pentru dezinfecția rapida a suprafețelor mici și a dispozitivelor/ echipamentelor medicale
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: -Servetele dezinfectante utilizate pentru dezinfecția suprafețelor mici si a dispozitivelor/ echipamentelor medicale
Beschreibung: Cantitatile min./ max.acord cadru sunt in caietul de sarcini .Frecventa celui mai mare contr.subsesvent cu val.max. estimata ce urmeaza a fi achizitionate pe durata intregului acord cadru (dupa necesitati) conf.datelor /lot SICAP din F.D
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: -Servetele dezinfectante de nivel inalt pentru dezinfecția rapidă a suprafețelor mici si a dispozitivelor/ echipamentelor medicale
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: -Dezinfectant - detergent enzimatic pentru instrumentar
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: -Detergent spuma pentru precuratarea instrumentarului medical
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: -Dezinfectant concentrat de nivel inalt pentru instrumentar instrumentar/ dispozitive medicale/ endoscoape materiale termosensibile
Interne Kennung: 12