665071-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa samochodów ratowniczo- gaśniczych z napędem 4x4 oraz z napędem 6x6
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów ratowniczo- gaśniczych z napędem 4x4 oraz z napędem 6x6
Beschreibung: Tryb udzielenia zamówienia: zamówienie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 Ustawy pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie odwróconej kolejności oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Art. 139 ust. 3 i 4 stosuje się odpowiednio. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk samochodów ratowniczo-gaśniczych (1 sztuka z napędem 4x4 - część 1 oraz 1 sztuka z napędem 6x6 - część 2). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany będzie udzielić na dostarczony sprzęt min. 24 miesięcznej rękojmi oraz gwarancji. 1. Zamawiający wraz z ofertą żąda następujących przedmiotowych środków dowodowych: a) Szczegółowy opisu przedmiotu zamówienia poprzez wypełnienie Formularza zawierającego parametry techniczno – użytkowe sprzętu – według załącznika nr 8 do SWZ – osobno dla każdej części; b) Deklarację producenta o zgodności z normami emisji lub inny dokument potwierdzający niniejszy parametr. c) Oświadczenie o zgodności z zasadą DNSH (wg Wzoru stanowiącego załącznik nr 9 do SWZ). Ww. przedmiotowe środki dowodowe podlegają uzupełnieniu, zgodnie z art. 107 ustawy Pzp. 2. W ramach kryterium oceny ofert Wykonawca składa przedmiotowy środek dowodowy w postaci certyfikatu systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001:2015 lub równoważnego, potwierdzającego, że producent pojazdu pożarniczego lub wykonawca (jeżeli samodzielnie realizuje proces produkcji) stosuje system zarządzania środowiskowego zgodny z wymaganiami normy ISO 14001:2015. Ww. przedmiotowy środek dowodowy nie podlega uzupełnieniu- zgodnie z art. 107 ust. 3 ustawy Pzp.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 - 1 szt.
Beschreibung: Dostawa samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 - 1 szt.
Interne Kennung: Część 1:
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE
Los: LOT-0002
Titel: dostawa samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 6x6
Beschreibung: dostawa samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 6x6
Interne Kennung: część 2
Beschreibung der Optionen: nie
665071-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część 1:
Quantity: 1 piece
Options:
Description of the options: NIE
Lot: LOT-0002
Internal identifier: część 2
Description of the options: nie