2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31202218 Incident Management Vrachtauto, Vracht en Verontreiniging (imV3)
Beschreibung: Deze opdracht betreft het inrichten en exploiteren van een “Meldpunt imV3-deskundigheid” en de inzet van “imV3 deskundigen” ten behoeve van alle wegen in Nederland waarop Incident Management van toepassing is, inclusief daarmee samenhangende activiteiten. Zie voor verdere informatie de aanbestedingsdocumenten. Zie korte beschrijving
Interne Kennung: 31202218
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64214200 Telefonzentraldienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht betreft het inrichten en exploiteren van een “Meldpunt imV3-deskundigheid” en de inzet van “imV3 deskundigen” ten behoeve van alle wegen in Nederland waarop Incident Management van toepassing is, inclusief daarmee samenhangende activiteiten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Mogelijkheid tot verlengen met 2 x 1 jaar