See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa umundurowania dla funkcjonariuszy PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komendy Głównej Straży Ochrony Kolei w latach 2027 - 2028
Beschreibung: Dostawa umundurowania dla funkcjonariuszy PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komendy Głównej Straży Ochrony Kolei w latach 2025-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa kurtek nieprzemakalnych – 1750 szt., przeciwdeszczowych – 1500 szt. i wyjściowych – 80 szt.
Beschreibung: dostawa kurtek nieprzemakalnych – 1750 szt., przeciwdeszczowych – 1500 szt. i wyjściowych – 80 szt.
Interne Kennung: część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: dostawa spodni - 1020 par, bluz – 1800 szt., oraz czapek zimowych „dokerek” – 1360 szt. i letnich z daszkiem – 1160 szt.
Beschreibung: dostawa spodni - 1020 par, bluz – 1800 szt., oraz czapek zimowych „dokerek” – 1360 szt. i letnich z daszkiem – 1160 szt.
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: dostawa kombinezonów dwuczęściowych – 2700 kpl., i czapek letnich z daszkiem typu sportowego – 1652 szt.,
Beschreibung: dostawa kombinezonów dwuczęściowych – 2700 kpl., i czapek letnich z daszkiem typu sportowego – 1652 szt.,
Interne Kennung: część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: dostawa koszul z krótkim – 1080 szt. i długim rękawem – 1080 oraz koszul białych z długim – 200 szt. i krótkim rękawem – 200 szt.
Beschreibung: dostawa koszul z krótkim – 1080 szt. i długim rękawem – 1080 oraz koszul białych z długim – 200 szt. i krótkim rękawem – 200 szt.,
Interne Kennung: część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: dostawa butów letnich – 2800 par i butów taktycznych wysokich – 2550 par
Beschreibung: dostawa butów letnich – 2800 par i butów taktycznych wysokich – 2550 par
Interne Kennung: część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: dostawa półbutów męskich – 100 par, czółenek damskich 40 par oraz butów zimowych męskich – 100 par i damskich – 40 par
Beschreibung: dostawa półbutów męskich – 100 par, czółenek damskich 40 par oraz butów zimowych męskich – 100 par i damskich – 40 par
Interne Kennung: część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: dostawa pasów głównych – 1100 szt. i pasków do spodni – 1050 szt.
Beschreibung: dostawa pasów głównych – 1100 szt. i pasków do spodni – 1050 szt.
Interne Kennung: część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: dostawa rękawiczek skórzanych zimowych – 1100 par
Beschreibung: dostawa rękawiczek skórzanych zimowych – 1100 par
Interne Kennung: część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: dostawa pasów taktycznych – 1149 szt. i kamizelek taktycznych – 950 szt.
Beschreibung: dostawa pasów taktycznych – 1149 szt. i kamizelek taktycznych – 950 szt.
Interne Kennung: część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: dostawa umundurowania wyjściowego (marynarka – 80 szt., spodnie – 80 par, spódnica – 40 szt., płaszcz – 80 szt.., czapka - 80 szt.
Beschreibung: dostawa umundurowania wyjściowego (marynarka – 80 szt., spodnie – 80 par, spódnica – 40 szt., płaszcz – 80 szt.., czapka - 80 szt.
Interne Kennung: część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: dostawa skarpetek letnich 3990 par i zimowych – 3990 par oraz rajstop 100 par
Beschreibung: dostawa skarpetek letnich 3990 par i zimowych – 3990 par oraz rajstop 100 par
Interne Kennung: część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: dostawa koszule polo – 4000 szt.
Beschreibung: dostawa koszule polo – 4000 szt.
Interne Kennung: część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: dostawa podkoszulek t-shirt – 5050 szt
Beschreibung: dostawa podkoszulek t-shirt – 5050 szt
Interne Kennung: część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: dostawa dresów sportowych – 750 szt,
Beschreibung: dostawa dresów sportowych – 750 szt,
Interne Kennung: część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: dostawa dystynkcji – 2000 kpl.
Beschreibung: dostawa dystynkcji – 2000 kpl.
Interne Kennung: część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: dostawa kurtek z polaru – 1650 szt,
Beschreibung: dostawa kurtek z polaru – 1650 szt,
Interne Kennung: część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: dostawa bielizny termoaktywnej – 1199 kpl.,
Beschreibung: dostawa bielizny termoaktywnej – 1199 kpl.,
Interne Kennung: część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: dostawa butów sportowych „halówek” – 600 par,
Beschreibung: dostawa butów sportowych „halówek” – 600 par,
Interne Kennung: część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: dostawa krawatów – 100 szt
Beschreibung: dostawa krawatów – 100 szt
Interne Kennung: część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: dostawa szalików – 400 szt
Beschreibung: dostawa szalików – 400 szt
Interne Kennung: część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: dostawa sznurów galowych – 80 szt
Beschreibung: dostawa sznurów galowych – 80 szt
Interne Kennung: część nr 21