See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu rehabilitacyjnego na potrzeby projektu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń rehabilitacyjnych na potrzeby realizacji projektu „Rozszerzenie dostępności robotycznie wspomaganej diagnostyki funkcjonalnej i rehabilitacji dzieci i młodych dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi zespołami porażennymi na terenie województwa wielkopolskiego – edycja II” 2. Przedmiot zamówienia dla poszczególnych części zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części. 4. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych, obejmujących wszystkie pozycje wskazane w danej części. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 257 ustawy Pzp może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: DZP/DAM/05/2026 MOVIT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Główne aspekty procedury zostały zawarte w SWZ oraz w załącznikach, które stanowią jej integralną część.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: ergometr rowerowy z elektroniczną regulacją obciążenia – cykloergometr,
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń rehabilitacyjnych na potrzeby realizacji projektu „Rozszerzenie dostępności robotycznie wspomaganej diagnostyki funkcjonalnej i rehabilitacji dzieci i młodych dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi zespołami porażennymi na terenie województwa wielkopolskiego – edycja II” - część nr 1 - ergometr rowerowy z elektroniczną regulacją obciążenia – cykloergometr. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi jej integralną część. 3. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 4. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 257 ustawy Pzp może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0003
Titel: ergometr rowerowy z elektroniczną regulacją obciążenia – orbitrek,
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń rehabilitacyjnych na potrzeby realizacji projektu „Rozszerzenie dostępności robotycznie wspomaganej diagnostyki funkcjonalnej i rehabilitacji dzieci i młodych dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi zespołami porażennymi na terenie województwa wielkopolskiego – edycja II” - część nr 2 - ergometr rowerowy z elektroniczną regulacją obciążenia – orbitrek. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi jej integralną część. 3. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 4. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 257 ustawy Pzp może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0004
Titel: urządzenie do rehabilitacji neurologicznej kończyn górnych i dolnych z funkcją treningu wspomaganego - rotor
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń rehabilitacyjnych na potrzeby realizacji projektu „Rozszerzenie dostępności robotycznie wspomaganej diagnostyki funkcjonalnej i rehabilitacji dzieci i młodych dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi zespołami porażennymi na terenie województwa wielkopolskiego – edycja II” - część nr 3 - urządzenie do rehabilitacji neurologicznej kończyn górnych i dolnych z funkcją treningu wspomaganego - rotor. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi jej integralną część. 3. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 4. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 257 ustawy Pzp może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: część nr 3
Los: LOT-0005
Titel: tor do nauki chodu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń rehabilitacyjnych na potrzeby realizacji projektu „Rozszerzenie dostępności robotycznie wspomaganej diagnostyki funkcjonalnej i rehabilitacji dzieci i młodych dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi zespołami porażennymi na terenie województwa wielkopolskiego – edycja II” - część nr 4 - tor do nauki chodu. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi jej integralną część. 3. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 4. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 257 ustawy Pzp może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: część nr 4