2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi wsparcia technicznego dla sieci światłowodowej w ramach projektu Miejskiej Sieci Szerokopasmowego Dostępu do Internetu
Beschreibung: (Numeracja zgodna z SWZ) 4.1 Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usługi wsparcia technicznego dla sieci światłowodowej w ramach projektu Miejskiej Sieci Szerokopasmowego Dostępu do Internetu 4.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we wzorze umowy w Załączniku nr 7 do SWZ 40. INFORMACJE KOŃCOWE 40.1 Zamawiający nie przewiduje: 40.1.1. zawarcia umowy ramowej; 40.1.2. składania ofert wariantowych i częściowych; 40.1.3. rozliczania w walutach obcych; 40.1.4. aukcji elektronicznej 40.1.5. zwrotu kosztów udziału w postępowaniu; 40.1.6. wymogu lub możliwości złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych· lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty; 40.1.7. Odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. 40.2 Zamawiający przewiduje: 40.2.1 Zamawiający w okresie obowiązywania umowy przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na podstawie art. 441 ustawy Pzp - koszt dodatkowych zleceń wynikających z §6 ust. 7.1.5, 7.2.3 oraz 8. Przez cały okres obowiązywania Umowy nie może przekroczyć kwoty 50% wartości umowy 40.3 Zamawiający przed wszczęciem postępowania nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 40.4 Zakres i warunki zmian zawartej umowy - kwestie odnoszące się do umowy są uregulowane we Istotnych postanowieniach umowy Załącznik nr 7 do SWZ 33 WYMAGANIA W ZAKRESIE ZATRUDNIENIA NA PODSTAWIE STOSUNKU PRACY, W OKOLICZNOŚCIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 95 USTAWY PZP, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE TAKIE WYMAGANIA Na podstawie art. 95 ustawy Pzp Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j.Dz. U z 2025 r., poz. 277) tj. czynności osób wykonujących w trakcie realizacji zamówienia prace elektryczne. Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia oraz sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób i uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnieniem tych osób oraz sankcji z tytułu ich niespełnienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ 9.3.3 W celu wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcy, Zamawiający żąda następujących dokumentów: 9.3.3.1 Oświadczenie wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji I konsumentów (j.t. Dz. U.z 2024 r. poz. 594) z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 10 do SWZ 9.3.3.2 Oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa: w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (tj. w jednolitym dokumencie JEDZ) w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3 – 6 ustawy Pzp, z art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 6a do SWZ. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ składa każdy z tych Wykonawców (dotyczy również wspólników spółki cywilnej). W przypadku powoływania się przez Wykonawcę na zasoby innych podmiotów, oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o których mowa w: art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (tj. w jednolitym dokumencie JEDZ) w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3 – 6 ustawy Pzp. art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. składa również każdy z tych podmiotów - wzór Załącznik nr 6b do SWZ 9.3.3.3 Informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia określonych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2, 4 ustawy Pzp, sporządzoną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem 9.9.18 Jeżeli dane wskazane przez wykonawcę nie pozwalają na odnalezienie albo weryfikację certyfikatu w Bazie Danych o Certyfikacji Wykonawców Zamówień Publicznych Zamawiający wzywa Wykonawcę odpowiednio na podstawie art. 128 ust. 1 lub 4 ustawy Pzp do poprawienia, uzupełnienia lub wyjaśnienia informacji dotyczących certyfikatu albo do złożenia właściwych Podmiotowych Środków Dowodowych. Wykonawca może w odpowiedzi na wezwanie powołać się na certyfikat, podając dane umożliwiające jego jednoznaczną identyfikację i weryfikację. Jeżeli mimo wezwania, z przyczyn dotyczących wykonawcy, nie będzie możliwe potwierdzenie istnienia, ważności lub właściwego zakresu certyfikacji, certyfikat nie zostanie uwzględniony w zakresie, którego nie można zweryfikować. Czasowa niedostępność bazy certyfikacji albo inna przeszkoda techniczna niezależna od wykonawcy nie stanowi samodzielnej podstawy nieuwzględnienia certyfikatu. W takim przypadku Zamawiający ponawia weryfikację albo podejmuje inne czynności przewidziane w ustawie Pzp, w tym może zwrócić się do podmiotu certyfikującego na podstawie art. 128 ust. 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: DOM-WZP-II.271.133.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: (Numeracja zgodna z SWZ) 4.1 Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usługi wsparcia technicznego dla sieci światłowodowej w ramach projektu Miejskiej Sieci Szerokopasmowego Dostępu do Internetu 4.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we wzorze umowy w Załączniku nr 7 do SWZ