665165-2023 - Wettbewerb
Belgien – Bauarbeiten – Aanstelling van een bouwteam voor het ontwerp en de realisatie van een fietsersbrug over de Heidestraat te Ternat
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling van een bouwteam voor het ontwerp en de realisatie van een fietsersbrug over de Heidestraat te Ternat
Beschreibung: De Aanbesteder wenst een bouwteam aan te stellen voor het ontwerpen en bouwen van een fietsersbrug over de Heidestraat ten behoeve van de fietssnelweg F209.
Interne Kennung: 008/23 Fietsersbrug
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 008/23 Fietsersbrug - 1
Beschreibung: zie selectieleidraad
Interne Kennung: 1