665171-2026 - Ergebnis
Slowakei – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen – Servis nadstavieb ROS-ROCA nákladných motorových vozidiel vrátane dodania náhradných dielov
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis nadstavieb ROS-ROCA nákladných motorových vozidiel vrátane dodania náhradných dielov
Beschreibung: Predmetom zákazky je zabezpečenie servisných prác, opráv a údržby (ďalej ako „servis“ alebo „servisné práce“ alebo „oprava“) špeciálnych nadstavieb značky ROS-ROCA nákladných motorových vozidiel vo vlastníctve verejného obstarávateľa, vrátane dodania náhradných dielov. Servisné služby sa týkajú hlavne servisných úkonov predpísaných výrobcom, výmeny a údržby pravidelne sa opotrebovaných dielov. Predmet zákazky je podrobne definovaný v prílohe č. 1 k Rámcovej zmluve o dielo v časti B.2 Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: 176-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50116000 Wartungs- und Reparaturdienste für Spezialteile von Fahrzeugen, 34913000 Verschiedene Ersatzteile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servis nadstavieb nákladných motorových vozidiel ROS-ROCA vrátane dodania náhradných dielov.