665231-2025 - Wettbewerb
Polen – Dieselöl – Dostawy sukcesywne oleju napędowego B-0 do ciągników i maszyn samojezdnych do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy sukcesywne oleju napędowego B-0 do ciągników i maszyn samojezdnych do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sukcesywna oleju napędowego B-0 do ciągników i maszyn samojezdnych do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung375/2025/PN/DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawy sukcesywne oleju napędowego B-0 do ciągników i maszyn samojezdnych do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie - część nr 1
Interne KennungCzęść nr 1