2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fyzická ostraha objektů Ústředí a poboček VZP ČR
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření Smlouvy o poskytování bezpečnostních služeb s jedním dodavatelem na realizaci služeb k zajištění nepřetržité fyzické ostrahy, obsluhy EKV, EPS, PZTS, VSS a výkon recepční služby v objektech uvedených v příloze č. 1 HDZD a dále v případě potřeby i v dalších objektech využívaných VZP ČR.
Interne Kennung: 2500562
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste, 79992000 Empfangsdienste
5. Los
Los: LOT-0001