665253-2025 - Ergebnis
Tschechien – Industrielle Kücheneinrichtungen – Varné moduly II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVarné moduly II
Beschreibungpředmětem veřejné zakázky je dodání sad varných modulů včetně jejich instalace dle specifikace viz ZD
Interne KennungVTÚ/VTÚPV-5214/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadávací postup je rozdělen do dvou až tří částí: 1)žádost o účast 2)podání předběžné nabídky 3)konečná nabídka pozn.: zadavatel si v rámci zadávací dokumentace vyhradil právo na vyhodnocení veřejné zakázky již po podání předběžných nabídek. Bližší informace jsou součástí zadávací dokumentace
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
LosLOT-0002
Optionen
Beschreibung der Optionendle zákonných možností odpovídajících zadávacímu postupu