665270-2026 - Auftragsänderung
Slowenien – Elektrische Ausrüstung – Dobava in montaža opreme za Libertas - stičišče kultur v Kopru
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobava in montaža opreme za Libertas - stičišče kultur v Kopru
Beschreibung: Predmet javnega naročila je dobava in montaža opreme za Libertas - stičišče kultur v Kopru, skladno z dokumentacijo v zvezi z oddajo javnega naročila in popisom del. Javno naročilo je razdeljenona dva sklopa.
Interne Kennung: JN-B-6/2026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Avdio-video oprema in scenska tehnika
Beschreibung: Predmet sklopa je dobava avdio-video opreme in scenske tehnike, skladno z dokumentacijo v zvezi z oddajo javnega naročila in popisom del.
Interne Kennung: 577134
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 31600000 Elektrische Ausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Mizarska, tipska in grafična oprema
Beschreibung: Predmet sklopa je dobava mizarske, tipske in grafične opreme, skladno z dokumentacijo v zvezi z oddajo javnega naročila in popisom del.
Interne Kennung: 577135
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör