See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa specjalistycznych szwów chirurgicznych, akcesoriów pomocniczych oraz wyrobów hemostatycznych na potrzeby Bloku Operacyjnego Kliniki Kardiochirurgii USK-2 PUM w Szczecinie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych szwów chirurgicznych, akcesoriów pomocniczych oraz wyrobów hemostatycznych na potrzeby Bloku Operacyjnego Kliniki Kardiochirurgii USK-2 PUM w Szczecinie. Opis przedmiotu zamówienia oraz szacowane ilości dotyczące wyrobów zostały zawarte w formularzu cen jednostkowych. 2. Zamówienie składa się z 8 zadań. 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 4. Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Vorherige Bekanntmachung: 517247-2025
Interne Kennung: ZP.220.69.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Szew chirurgiczny, sterylny, niewchłanialny, monofilament polipropylenowy z dodatkiem polietylenu
Beschreibung: Przedmiotem dostawy są szwy chirurgiczne, sterylne, niewchłanialne, monofilament polipropylenowy z dodatkiem polietylenu w ilości 21.888 saszetek. Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennung: zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Poliestrowe niewchłanialne nici chirurgiczne wykonane z politereftalanu etylenu, powlekane silikonem, odrębna powłoka silikonowa każdego włókna
Beschreibung: Przedmiotem dostawy są szwy poliestrowe niewchłanialne nici chirurgiczne wykonane z politereftalanu etylenu, powlekane silikonem, odrębna powłoka silikonowa każdego włókna w ilości 4296 saszetek. Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennung: zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Szew monofilamentowy, homogenny polipropylen, niewchłanialny, barwiony na niebiesko, pakowany na prosto o zmniejszonej pamięci skrętu, ratio 1:1
Beschreibung: Przedmiotem dostawy są szwy monofilamentowe, homogenne polipropylen, niewchłanialny, barwiony na niebiesko, pakowany na prosto o zmniejszonej pamięci skrętu, ratio 1:1 w ilości 13.680 saszetek. Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennung: zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Szew chirurgiczny, sterylny, niewchłanialny, monofilament polipropylenowy z kontrolowanym rozciąganiem i plastycznym odkształcaniem węzła
Beschreibung: Przedmiotem dostawy są szwy chirurgiczne sterylne, niewchłanialne, monofilament polipropylenowy z kontrolowanym rozciąganiem i plastycznym odkształcaniem węzła w ilości 8.880 saszetek. Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennung: zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Wkładki do zaczepiania nici do retraktora Octobase
Beschreibung: Przedmiotem dostawy są wkładki do zaczepiania nici do retraktora Octobase w ilości300 sztuk. Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennung: zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Drut chirurgiczny ze stali nierdzewnej, niewchłanialny
Beschreibung: Przedmiotem dostawy jest drut chirurgiczny ze stali nierdzewnej, niewchłanialny w ilości 4.000 sztuk. Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennung: zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Gąbka o miejscowym działaniu przeciwbakteryjnym
Beschreibung: Przedmiotem dostawy jest gąbka o miejscowym działaniu przeciwbakteryjnym w ilości 100 sztuk. Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennung: zadanie 7
Haupteinstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – Szwy syntetyczne, plecione, niewchłanialne
Beschreibung: Przedmiotem dostawy są szwy syntetyczne, plecione, niewchłanialne w ilości 10.128 sztuk. Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennung: zadanie 8