2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opleidingen/bijscholen brandweerchauffeurs
Beschreibung: Hierbij de Europese aanbesteding Opleiden/ bijscholen rijvaardigheid van de brandweerchauffeurs van Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond (VRR). De VRR heeft doorlopend behoefte aan het opleiden/ bijscholen van brandweerchauffeurs, zowel voor zware als lichte voertuigen. De personen die opgeleid moeten worden zijn reeds in het bezit van rijbewijs C, respectievelijk rijbewijs B. Opdracht verdeeld in 2 percelen: 1. Opleiden brandweerchauffeurs en bijscholen brandweerchauffeurs samen een maximalen opdrachtwaarde van 2.1 miljoen euro
Interne Kennung: 1154494
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsstukken Beste prijs/kwaliteit verhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Opleiden brandweerchauffeurs
Beschreibung: Hierbij de Europese aanbesteding Opleiden rijvaardigheid van de brandweerchauffeurs van Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond (VRR). De VRR heeft doorlopend behoefte aan het opleiden van brandweerchauffeurs, zowel voor zware als lichte voertuigen. De personen die opgeleid moeten worden zijn reeds in het bezit van rijbewijs C, respectievelijk rijbewijs B. Opdracht verdeeld in 2 percelen: 1. Opleiden brandweerchauffeurs en bijscholen brandweerchauffeurs samen een maximalen opdrachtwaarde van 2.1 miljoen euro
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Bijscholen brandweerchauffeurs
Beschreibung: Hierbij de Europese aanbesteding bijscholen rijvaardigheid van de brandweerchauffeurs van Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond (VRR). De VRR heeft doorlopend behoefte aan het bijscholen van brandweerchauffeurs, zowel voor zware als lichte voertuigen. De personen die opgeleid moeten worden zijn reeds in het bezit van rijbewijs C, respectievelijk rijbewijs B. Opdracht verdeeld in 2 percelen: 1. Opleiden brandweerchauffeurs en bijscholen brandweerchauffeurs samen een maximalen opdrachtwaarde van 2.1 miljoen euro
Interne Kennung: 2