See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bioloģiskās attīrīšanas stacijas “Daugavgrīva” trīs otrreizējo nostādinātāju atjaunošana Rīgā, Dzintara ielā 60
Beschreibung: Bioloģiskās attīrīšanas stacijas “Daugavgrīva” trīs otrreizējo nostādinātāju atjaunošana Rīgā, Dzintara ielā 60
Interne Kennung: RŪ-2026/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232421 Abwasserbehandlungsanlage
5. Los
Los: LOT-0000