665292-2025 - Auftragsänderung
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Zamówienie w trybie z wolnej ręki uruchomione na cz. XI postępowania DZZK/165/DIF/2018: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Mała Pożyczka Inwestycyjna”
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZamówienie w trybie z wolnej ręki uruchomione na cz. XI postępowania DZZK/165/DIF/2018: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Mała Pożyczka Inwestycyjna”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym 1 „Mała Pożyczka Inwestycyjna”, do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020,z którego udzielane będą Jednostkowe Pożyczki oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy (dalej: „Umowa Operacyjna”), które stanowią załącznik nr 2 do SIWZ. Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Mała Pożyczka Inwestycyjna” stanowiącej załącznik nr 2 do Istotnych Postanowień Umowy Operacyjnej.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Art des AuftragsDienstleistungen