2. Verfahren
Verfahren
Titel: LEVERING VAN DUURZAME ELEKTRICITEIT EN CO2 GECOMPENSEERD AARDGAS 2025-2026 Museumcollectief’
Beschreibung: LEVERING VAN DUURZAME ELEKTRICITEIT EN CO2 GECOMPENSEERD AARDGAS 2025-2026 Museumcollectief elektriciteit: € 1.600.000 aardgas: € 1.000.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: DUURZAME ELEKTRICITEIT EN CO2 GECOMPENSEERD AARDGAS
Beschreibung: LEVERING VAN DUURZAME ELEKTRICITEIT EN CO2 GECOMPENSEERD AARDGAS 2025-2026 Museumcollectief elektriciteit: circa 6.300.000 kWh per jaar aardgas: circa 950.000 m3 per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengoptie