665308-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen – Europees openbare aanbesteding Projectbegeleiding realisatie nieuwbouw Sport / VO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding Projectbegeleiding realisatie nieuwbouw Sport / VO
Beschreibung: De gemeente Oldambt wil een toekomstbestendig sport-, zwem- en onderwijscomplex realiseren dat gezondheid, ontwikkeling, ontmoeting en maatschappelijke verbondenheid stimuleert. Daarom is de gemeente Oldambt (voorts: de gemeente) voornemens om één bouwmanagementpartij te contracteren voor de ontwikkeling van een nieuw complex omvattende zwembad, sporthal en school, welke aansluit bij de behoefte van de gemeente, de regio en haar gebruikers. Binnen het project gaat het om de sloop van de huidige voorziening (zonder noodzakelijkheid van tijdelijke huisvesting) op locatie Stikkerlaan (sporthal en school) tot en met de oplevering van het nieuw te realiseren complex (zwembad, sporthal en school). Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 72678-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71312000 Beratung im Hochbau, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
665308-2026 - Competition
Netherlands – Architectural, engineering and planning services – Europees openbare aanbesteding Projectbegeleiding realisatie nieuwbouw Sport / VO
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 72678-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services
Additional classification (cpv): 71242000 Project and design preparation, estimation of costs, 71312000 Structural engineering consultancy services, 71500000 Construction-related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1