665337-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór, transport i przekazanie do zagospodarowanych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i z obiektów użyteczności publicznej z terenu Gminy Witnica od 01 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2026 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i przekazanie do zagospodarowanych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i z obiektów użyteczności publicznej z terenu Gminy Witnica od 01 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2026 r.
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i przekazanie do zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z nieruchomości zamieszkałych i z obiektów użyteczności publicznej położonych na terenie Gminy Witnica. 1.2. Odbiorem zostaną objęte odpady komunalne zbierane w sposób selektywny z podziałem na frakcje: − niesegregowane (zmieszane); − papier; − tworzywa sztuczne, w tym opakowania wielomateriałowe i metal; − szkło; − odpady ulegające biodegradacji; − odpady problemowe; − wystawionych po świętach Bożego Narodzenia obok pojemników lub wiat na pojemniki choinek; − lekarstw zbieranych w pojemnikach umieszczonych w punktach aptecznych na terenie Miasta i Gminy Witnica. 1.3. Odbiór odpadów komunalnych oraz udostępnienie pojemników na ww. odpady z obiektów użyteczności publicznej: cmentarzy, targowiska miejskiego, świetlic wiejskich, placów zabaw, remiz strażackich, Urzędu Miasta i Gminy, Regionalnego Centrum Ratownictwa. 1.4. Zapewnienie worków przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów. 1.5. Odbiór odpadów z punktu selektywnego zbierania odpadów umożliwiającego nieodpłatne przekazanie przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych odpadów wskazanych w punkcie 1. Punkt jest zlokalizowany na terenie gminy Witnica w miejscowości Białczyk w odległości nie większej niż 3 km od Urzędu Miasta i Gminy Witnica. Wykonawca wyposaży punkt selektywnej zbiórki odpadów w niezbędny sprzęt do załadunku odpadów i pojemniki. Szczegółowe zasady utrzymania czystości na terenie gminy Witnica zawiera Uchwała nr LXXI/941/2023 Rady Miejskiej w Witnicy z dnia 27 kwietnia 2023 r. w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Witnica (Dz. Urz. Woj. Lubuskiego, Pozycja 849 z 31 marca 2016 roku). 1.6. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: WI.271.19.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 5 450 Tonnen