2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf vrijwillige ANW-hiaat verzekering
Beschreibung: Dienstverleningsovereenkomst Anw-hiaatverzekering voor medewerkers op vrijwillige basis. Geraamde waarde €265.000,- excl. btw, afhankelijk van aantal deelnemers.
Interne Kennung: VT.2026.INK2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Dienstverleningsovereenkomst Anw-hiaatverzekering voor medewerkers op vrijwillige basis. Afhankelijk van aantal deelnemers, dit is op vrijwillige basis.
Interne Kennung: 1