See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Křešice u Psinic a v k.ú. Psinice
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování návrhu Komplexních pozemkových úpravy v k.ú. Křešice u Psinic a v k.ú. Psinice (předpokládaný rozsah v k.ú. Křešice u Psinic je 282 ha a v k.ú. Psinice je 505 ha).
Interne Kennung: SP1911/2021-514101
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001