2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbeidsongeschiktheid verzekering Zuiver Collectief en Semi Collectief
Beschreibung: Nederland Betreft een overeenkomst van maximaal 9 jaar.
Interne Kennung: I2025.032
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Indien u zich tegen de voorgenomen contractering wenst te verzetten, dient een kort gedingprocedure aanhangig te worden gemaakt bij de rechtbank Den Bosch binnen 20 kalenderdagen na publicatie van deze aankondiging op straffe van verval van recht de geldigheid en/of uitvoering van deze voorgenomen overeenkomst aan te tasten. In het belang van een snelle en goede voortgang wordt u verzocht de VRBN op de hoogte te stellen van het gebruik van een rechtsmiddel, bij voorkeur door een concept dagvaarding te sturen binnen tien (10) kalenderdagen na verzending van de kennisgeving via Info@vrbn.nl.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Arbeidsongeschiktheid verzekering
Beschreibung: een zuiver collectieve gedeeltelijke arbeidsongeschiktheid verzekering, waarbij aanvullend een semicollectieve volledige arbeidsongeschiktheid verzekering moet worden aangeboden. Veiligheidsregio Brabant-Noord biedt haar medewerkers middels twee constructies bescherming tegen arbeidsongeschiktheid. Als eerste is er tot 31-12-2025 een lopend contract met Loyalis. Dit contract betreft een zuiver collectief gedeeltelijke arbeidsongeschiktheid verzekering voor al haar medewerkers. Ten tweede biedt Loyalis aanvullend een semi collectieve verzekering die het mogelijke maakt om je als medewerker te verzekeren tegen volledige arbeidsongeschiktheid. Dit is geen contract dat de VRBN afsluit, maar een verzekering die Loyalis aanbiedt aan medewerkers van VRBN. VRBN heeft hierin enkel een faciliterende rol. VRBN is voornemens deze constructies vanaf 1-1-2026 voort te zetten. Op basis van een marktverkenning lijkt dat de door Loyalis aangeboden combinatie Zuiver Collectief en Semi Collectief uniek is op de markt. Derhalve is voorgenomen om met Loyalis een overeenkomst af te sluiten op basis van de Aanbestedingswet 2012, art. 2.32, 1e lid, sub b-2 (Onderhandelingsprocedure zonder aankondiging). Overeenkomst wordt aangegaan voor 3 jaar met de optie om aansluitend de overeenkomst 6 keer met één jaar te verlengen dan wel 2 maal met 3 jaar. Het betreft 1 perceel een zuiver collectieve gedeeltelijke arbeidsongeschiktheid verzekering, waarbij aanvullend een semicollectieve volledige arbeidsongeschiktheid verzekering moet worden aangeboden. Maximaal 9 jaar
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 66500000 Versicherungen und Altersvorsorge