See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cablu de medie tensiune aerian in fascicule
Beschreibung: Achizitie de Cablu de medie tensiune aerian in fascicule, ce se efectueaza in vederea asigurarii distributiei energiei electrice la consumatorii existenti. Cantitati estimate minime si maxime Acord cadru: Conform Anexei de cantitati, atasata prezentei documentatii. Cantitatile estimate contracte subsecvente: Conform Anexei de cantitati, atasata prezentei documentatii. Frecventa contractelor subsecvente ce urmeaza a fi atribuite: Conform Anexei de cantitati, atasata prezentei documentatii, respectiv cate un contract subsecvent pe an. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent este: 2,199,990 lei fara TVA Operatorii economici interesați pot solicita clarificări sau informații suplimentare până cel târziu în a 19-a zi înainte de termenul-limită de depunere a solicitărilor de participare/ofertelor, iar Entitatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari adresate de operatorii economici până la termenul-limită stabilit - conform art. 29 alin. (3) din HG 394/2016. Entitatea contractantă își rezervă dreptul de a transmite două răspunsuri consolidate, în conformitate cu prevederile art. 172 alin. (2) și art. 173 alin. (1) din Legea nr. 99/2016, după cum urmează: – un prim răspuns consolidat, transmis cel tarziu în a 11-a zi înainte de data-limită inițială de depunere a ofertelor; – un al doilea răspuns consolidat, transmis cel tarziu în a 11-a zi înainte de data-limită modificată de depunere a ofertelor, în situația în care termenul de depunere a ofertelor este prelungit, în condițiile art. 163 din Legea nr. 99/2016.
Interne Kennung: 2026/00167
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31321220 Mittelspannungskabel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achizitie de "Cablu de medie tensiune aerian in fascicul"; Cantitatile estimate minime si maxime conform Anexa de cantitati a caietului de sarcini, atasat la prezenta documentatie. Frecventa contractelor subsecvente ce urmeaza a fi atribuite: conform Anexa de cantitati, atasata prezentei documentatii.
Interne Kennung: 1