2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van binnenverlichting en armaturen
Beschreibung: Middels deze aanbesteding wordt een vaste partner gezocht voor het leveren van binnenverlichting en armaturen (exclusief montage/installatie) op de diverse locaties van NMVW. Voor de herinrichting van het Museum Volkenkunde te Leiden worden naar verwachting 1200 tot 1500 LED armaturen inclusief accessoires en lichtbron aangeschaft. De totale opdrachtwaarde hiervan ligt naar verwachting rond de € 500.000,-. Afhankelijk van de keuzes die in de herinrichting gemaakt worden, wordt de definitieve kleurstelling van de lichtbronnen gekozen. Dit kan momenteel dus nog niet expliciet worden aangegeven. Daarnaast worden op het moment dat er sprake is van defecte lampen in de musea voorraad gekocht bij de opdrachtnemer. Deze voorraad wordt bij het betreffende museum opgeslagen, zodat defecte lampen vervangen kunnen worden. Tot slot kunnen er specifieke projecten zijn die vragen om de aanschaf van binnenverlichting en armaturen zoals een verbouwing voor een nieuwe tentoonstelling.
Interne Kennung: TN431028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Levering van binnenverlichting en armaturen Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging