665413-2026 - Ergebnis
Polen – Stromerzeugungsanlagen – Dostawa agregatów prądotwórczych w ramach zadania pn. Zakup dwóch mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy co najmniej 300 kW.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa agregatów prądotwórczych w ramach zadania pn. Zakup dwóch mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy co najmniej 300 kW.
Beschreibung: 4.1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą: Dostawa agregatów prądotwórczych w ramach zadania pn. Zakup dwóch mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy co najmniej 300 kW. 4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę dwóch fabrycznie nowych mobilnych agregatów prądotwórczych o parametrach technicznych i wyposażeniu opisanym w załączniku nr 1 do SWZ. 4.3. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia i jego realizacji określają n/w załączniki: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który stanowi integralną część SWZ - Załącznik nr 1 do SWZ. 2) Projekt umowy, który stanowi integralną część SWZ - Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 493639-2026
Interne Kennung: ZP.271.17.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą: Dostawa agregatów prądotwórczych w ramach zadania pn. Zakup dwóch mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy co najmniej 300 kW. 4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę dwóch fabrycznie nowych mobilnych agregatów prądotwórczych o parametrach technicznych i wyposażeniu opisanym w załączniku nr 1 do SWZ. 4.3. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia i jego realizacji określają n/w załączniki: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który stanowi integralną część SWZ - Załącznik nr 1 do SWZ. 2) Projekt umowy, który stanowi integralną część SWZ - Załącznik nr 2 do SWZ.