2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding 'Leer Management Systeem'
Beschreibung: Auris zoekt een LMS waarin we digitaal een toekomstbestendige leeromgeving ontsluiten, zowel voor de interne (medewerkers/trainers) als externe (leerlingen/ouders/andere geïnteresseerden) klanten, waar de professional in de lead is om medewerkers en externen op te leiden tot expert (op verschillende niveaus) en hun eigen expertise actueel te houden. Hieronder zijn de kengetallen opgenomen. Deze getallen zijn een schatting en opgenomen ter indicatie. Deelnemers kunnen geen rechten ontlenen aan de kengetallen. Totaal aantal gebruikers in de huidige systemen: 4000 • 2000 medewerkers t.b.v. de interne leeromgeving • 2000 inschrijvingen via de externe leeromgeving, waarbij er van buitenaf gebruik gemaakt dient te worden van het cursusaanbod door externe klanten. (De applicatie dient twee omgevingen te bedienen, een interne omgeving en een betaalde omgeving (2 hoofdgroepen)).
Interne Kennung: LMS/AK/BiC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Auris heeft gekozen om de opdracht te onder te brengen in één perceel om de volgende redenen: • De beheersbaarheid van de gevraagde functionaliteiten in de volledige keten wensen wij onder te brengen bij één Inschrijver, waarbij onderaanneming mogelijk is. • Het samenvoegen tot één perceel kan leiden tot beter passend aanbod/interesse vanuit de markt. • Indien er sprake is van diverse systemen is integratie van de diverse onderdelen een vereiste. • Deze zaken zijn qua afhankelijkheden en raakvlakken zodanig aan elkaar verbonden dat het ongewenst is om de dienstverlening bij verschillende leveranciers onder te brengen. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Auris heeft negen maal (9 x) de mogelijkheid om de Overeenkomst onder dezelfde condities te verlengen met maximaal 12 maanden per keer.